Zakázané témy

Je to vonku - Príbeh

Som asi gay mám 16 rokov. Nikto o tom nevie aj keď zrejme mamina a brat niečo tušia. Neviem či som gay alebo bisexual. Ale asi sa mi páčia aj chalani. Nikdy som nemal chlapčenské záľuby ako napríklad futbal. Nikdy som nechodil s chalanmi von a vždy som sa kamarátil skôr zo spolužiačkami. Keďže som opakoval 1 ročník tak som bol v triede vždy o rok s mladšími spolužiakmi.

prosim o radu

ahoj vsetci , som mamina 3 deti za posledne mesiace ma moji chalani17,13 rocny viac nez prekvapili. starsi zapadol do partie kde sa fajci marihuana,pribudli drobne kradeze, zaskolactvo, nezaujem o nic v domacnosti,z domu predal snowboard, par x mi zmyzli peniaze, najhorsie je ze aj mladsi zacal chodit s nim vonku a samozrejme nechcel zaostavat pred starsimi tak sa sfajcil s nimi . kedze moj ex manzel mal podobnu zalubu viem ako taky clovek vyzera,teda hned som to na nich zbadala. zacala som s dohovaranim, prosbami, zakazmi no marne. prisli na rad vyhrazky kde skoncia. starsi hrdinsky zahlasil ze kludne ho tam mozem dat teda do reedukacneho centra.

Tajomstvo mužskej a ženskej sexuality

Práce s tělem a intimitou je jedna z nejefektivnějších cest, jak posílit svou životní sílu a inspiraci. Je léčivá, revitalizující, a současně v nás rozvíjí lásku a radost. Jako muži a ženy “fungujeme” odlišně – na úrovni sexuality i v každodenním životě. Liší se naše intimita, tělesné prožívání i potřeby. 

 

Stres v práci a náš intímny život

V práci trávíme podstatnou část svého života. A často máme tendenci nad pracovními tématy a problémy přemýšlet i po příchodu domů. To, co se odehrálo během dne, se chtě nechtě stává součástí naší atmosféry doma.

Není divu, že pracovní život tak ovlivňuje naše soukromí a intimitu. I po příchodu domů chvíli trvá, než se dokážeme přeladit. Součástí rozhovoru s partnerem bývají záležitosti, které se odehrály v práci. A pak další témata, týkající se například péče o děti a organizace domácnosti.

Ako milovať svoje telo

K tomuto článku mě inspiroval dotaz jedné z velmi krásných žen – jak mít více ráda sama sebe. Píše: „Ráda bych se zeptala na něco co řeším už vlastně opravdu dlouho. Dá se nějakým způsobem naučit sebeláska? Myslím tím kontakt s vlastním fyzickým tělem? Myslím, že jsem na sobě už udělala velký kus práce, jsem schopná se na sebe usmát do zrcadla a pochválit se za to, jak jsem krásná – tak trochu metoda ’tisíckrát opakovaná lež se stane pravdou‘.

Práca s dotykom a intimitou ako cesta osobného rozvoja

O autorke: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB 

Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Je tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Richardem Vojíkem a Josephem Kramerem, PhD. přinesla z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení. 

Bez obalu o tom, čo sa deje …

USA sa snažia vyprovokovať veľký vojnový konflikt v Európe, prostredníctvom ktorého hodlajú zabiť viacero múch jednou ranou. V prvom rade tým zlikvidujú a odstavia Európsku úniu, ako jedného zo svojich najvážnejších ekonomických konkurentov a v druhom rade tým položia Rusko, ktoré sa začína stavať na nohy. Presne v duchu úslovia: kde sa dvaja bijú, tretí víťazí.

My a naša sexualita

O články, zaoberajúce sa ľudskou sexualitu býva vždy veľký čitateľský záujem, pretože ide o niečo, čo mimoriadnym spôsobom ovplyvňuje celý náš život. Avšak aj napriek tisícom článkov nebol doteraz pochopený skutočný a pravý účel tohto nezvyčajne silného fenoménu. Nebol pochopený z dvoch dôvodov. Za prvé preto, lebo málokto v tomto smere vážnejším a hlbším spôsobom hľadá a za druhé preto, lebo skutočná pravda je temným pozadím sveta úmyselne pokrivená a zamlčovaná, aby nemohlo dôjsť k duchovnému vzostupu civilizácie.

Lebo skutočným zmyslom a účelom ľudskej sexuálnej energie má byť podpora rozmachu ducha! Podpora duchovného rozmachu osobnosti, ktorá je za pomoci správneho využitia svojho sexuálneho potenciálu schopná dosiahnuť dokonalosti vlastného človečenstva.

Sex na každom kroku. Možno aj vaše deti sa trápia tým, čím nemusia

Slovo „sex“ dnes už neznamená také tabu ako pred niekoľkými rokmi. Skôr naopak. Titulky novín a časopisov v sebe často nesú informácie o sexuálnych praktikách, sexuálnom živote celebrít alebo o top desiatke najsexi žien a mužov planéty.

Téma sexu a sexuality v sebe veľakrát nesie viaceré morálne, náboženské a iné dilemy. Možno preto sa o ľudskej sexualite hovorí iba veľmi vyhranene a v názoroch na „zdravú“ sexualitu sa stretávame s tvrdeniami, ktoré často zastávajú dve protipólne strany. To, na ktorej strane sa ocitneme záleží od prostredia, v akom sme vyrastali, od našej osobnosti, skúseností.

Jedno sa však nemení a to fakt, že sex a sexualita hýbu nielen vonkajším svetom ale aj vnútorným životom človeka.

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok