Zakázané témy

Je to vonku - Príbeh

Som asi gay mám 16 rokov. Nikto o tom nevie aj keď zrejme mamina a brat niečo tušia. Neviem či som gay alebo bisexual. Ale asi sa mi páčia aj chalani. Nikdy som nemal chlapčenské záľuby ako napríklad futbal. Nikdy som nechodil s chalanmi von a vždy som sa kamarátil skôr zo spolužiačkami. Keďže som opakoval 1 ročník tak som bol v triede vždy o rok s mladšími spolužiakmi.

prosim o radu

ahoj vsetci , som mamina 3 deti za posledne mesiace ma moji chalani17,13 rocny viac nez prekvapili. starsi zapadol do partie kde sa fajci marihuana,pribudli drobne kradeze, zaskolactvo, nezaujem o nic v domacnosti,z domu predal snowboard, par x mi zmyzli peniaze, najhorsie je ze aj mladsi zacal chodit s nim vonku a samozrejme nechcel zaostavat pred starsimi tak sa sfajcil s nimi . kedze moj ex manzel mal podobnu zalubu viem ako taky clovek vyzera,teda hned som to na nich zbadala. zacala som s dohovaranim, prosbami, zakazmi no marne. prisli na rad vyhrazky kde skoncia. starsi hrdinsky zahlasil ze kludne ho tam mozem dat teda do reedukacneho centra.

Bez obalu o tom, čo sa deje …

USA sa snažia vyprovokovať veľký vojnový konflikt v Európe, prostredníctvom ktorého hodlajú zabiť viacero múch jednou ranou. V prvom rade tým zlikvidujú a odstavia Európsku úniu, ako jedného zo svojich najvážnejších ekonomických konkurentov a v druhom rade tým položia Rusko, ktoré sa začína stavať na nohy. Presne v duchu úslovia: kde sa dvaja bijú, tretí víťazí.

My a naša sexualita

O články, zaoberajúce sa ľudskou sexualitu býva vždy veľký čitateľský záujem, pretože ide o niečo, čo mimoriadnym spôsobom ovplyvňuje celý náš život. Avšak aj napriek tisícom článkov nebol doteraz pochopený skutočný a pravý účel tohto nezvyčajne silného fenoménu. Nebol pochopený z dvoch dôvodov. Za prvé preto, lebo málokto v tomto smere vážnejším a hlbším spôsobom hľadá a za druhé preto, lebo skutočná pravda je temným pozadím sveta úmyselne pokrivená a zamlčovaná, aby nemohlo dôjsť k duchovnému vzostupu civilizácie.

Lebo skutočným zmyslom a účelom ľudskej sexuálnej energie má byť podpora rozmachu ducha! Podpora duchovného rozmachu osobnosti, ktorá je za pomoci správneho využitia svojho sexuálneho potenciálu schopná dosiahnuť dokonalosti vlastného človečenstva.

Sex na každom kroku. Možno aj vaše deti sa trápia tým, čím nemusia

Slovo „sex“ dnes už neznamená také tabu ako pred niekoľkými rokmi. Skôr naopak. Titulky novín a časopisov v sebe často nesú informácie o sexuálnych praktikách, sexuálnom živote celebrít alebo o top desiatke najsexi žien a mužov planéty.

Téma sexu a sexuality v sebe veľakrát nesie viaceré morálne, náboženské a iné dilemy. Možno preto sa o ľudskej sexualite hovorí iba veľmi vyhranene a v názoroch na „zdravú“ sexualitu sa stretávame s tvrdeniami, ktoré často zastávajú dve protipólne strany. To, na ktorej strane sa ocitneme záleží od prostredia, v akom sme vyrastali, od našej osobnosti, skúseností.

Jedno sa však nemení a to fakt, že sex a sexualita hýbu nielen vonkajším svetom ale aj vnútorným životom človeka.

Šteklivý problém.

Pekný večer. Vlastne ani neviem,komu mám adresovať svoj problém,ale skúsim to....V apríli 2012 som podstúpila odstránenie štítnej žľazy a mám teda hormonálnu substitučnú liečbu doživotne... Myslím,že s tým súvisí môj nasledujúci problém...som dlho rozvedená a teraz mám 3 mesiace partnera a zistila som,že nedokážem mať orgazmus...Môže to súvisieť? Ak áno,čo mám s tým robiť? Predtým som s tým problém nemala,skúsili sme všeličo a nejde to,čo najviac trápi môjho partnera....Za pochopenie ďakujem. Stála čitateľka Anna.

problemy pri sexe

Sex ma nejako extra nevzrusuje.Priatel sa hneva ze naco sexujeme dlho ked vlastne ide len o neho.Mne sa paci ze sme spolu a "jedno". Vzrusuje ma jedine ked je vo mne a zaroven ma drazdi prstami. Lenze mam pocit ze orgazmus este nebol. Je to moj prvy sexualny partner,takze neviem ake to ma byt. Ked mam pocit ze uz uz to bude tak zrazu nic a drazdenie klitorisu ma zacne neprijemne steklit. Je to normalne? Da sa nejako vynutit si orgazmus alebo aspon to predlzit v pripade ze bude?

prvý sex

Ahojte, mam 21 a este som panna. Mam priateľa a chcela by som mu to dať. Mohli by ste poradiť čomu sa mám vyvarovat?nejaké pohyby prípadne dotiky?

prosim o radu...

beriem asi rok antidepresiva..serlift..problem je v tom,že mam už dlhšie obdobie utlm v sexe..ma s tym niekto skusenosti?

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok