Vyhrajte s Naničmama.sk - hráme o desať cien

Zapojte sa do súťaže na Naničmama.sk a vyhrajte jednu z desiatich cien. Pripravili sme pre vás ceny, ktoré si určite nájdu miesto vo vašej domácnosti, kuchyni a knižnici. 

Súťaž na Nanicmama.sk

Ako sa zapojiť do súťaže

Pridajte na Naničmama.sk do kategórie Recepty vlastnoručne pripravený recept s fotografiou. Môžete pridávať akékoľvek recepty na hlavné jedlá, šaláty, nápoje, dezerty...

Súťaž prebieha od 20. novembra do 10. decembra 2019. Čím viac receptov pridáte, tým väčšiu šancu máte na výhru. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať

1. - 3. miesto:
kalendár na rok 2020 Pečieme s lásku
kniha Pečie celá rodina
plastová odmerka
zmes na prípravu venčekov

O výhercoch na prvých troch miestach rozhodne redakcia na základe kvality a počtu pridaných receptov. 

4. - 10. miesto:
Kniha Marie Kondo - Kúzelné upratovanie

4 čísla  časopisu Torty od mamy 2019

Výhercov na štvrtom až desiatom mieste vyžrebujeme.

 

Pečie celá rodina! Dr. Oetker prichádza s novou kuchárskou knihou, ktorá spája rodiny.

Inšpirujte sa láskou k pečeniu! Doplňte si svoju zbierku o novú kuchársku knihu, ktorá vychádza pod názvom – Pečie celá rodina.

Vráťte sa k tradíciám a vytvorte si dokonalú rodinnú pohodu, ktorú prinášajú spoločne strávené chvíle v kuchyni. Zažite množstvo zábavy a objavte kúzlo 48 originálnych sladkých i slaných receptov určených pre všetky mamičky, oteckov aj malých šikovníčkov. Vďaka tejto jedinečnej knižke budete mať vždy po ruke skvelé nápady na vlastné čerstvé dobroty, výdatné raňajky, desiatu, ľahké hlavné jedlo alebo skvelý dezert. Ktoré recepty sa stanú vašimi obľúbenými?

PrílohaVeľkosť
PDF icon statut_sutaze_11_2019.pdf118.37 KB

Komentáre

Ďakujeme, že ste sa s nami podelili o svoje recepty. Tu sú výsledky našej súťaže:

Troch súťažiacich vybrala redakcia podľa pravidiel súťaže (zohľadňovali sme kvalitu fotografii, samotných receptov, počtu pridaných receptov ....), sedem autorov receptov sme žrebovali a tu sú výhercovia súťaže:

Vybratí súťažiaci: Martuška123, melisa, M.a.r.i.a

Vyžrebovaní súťažiaci: dominyka, sedita 321123, katuska94, silviaa, Recepty z intráku, Valika475, majkaf .

Výhercom srdečne blahoželáme. Prosím, pošlite nám cez Kontaktný formulár svoju adresu a telefóne číslo, aby sme vám mohli dať doručiť ceny. Ďakujeme.

Jééééj veľmi ďakujem, potešili ste ma Srdce, gratulujem spoluvýherkiniam a teším sa na ďalšie recepty a nielen keď je súťaž MrkámKvietok

Super, veľmi pekne ďakujem za výhru a želám celej redakcii krásne Vianoce a úspešný Nový rok!ÚsmevKvietokÁno

Ďakujem za výhru teším sa

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok