reklama

Zdenka a chobotnička v Bardejovských kúpeľoch

Pridal/a Chobotnička dňa 01. 11. 2010 - 08:35

A ešte jedna z kolonády s liečivými prameňmi.


reklama


reklama

Komentáre

babka Betka, Po, 01. 11. 2010 - 10:46

Obe ste kočky.Tlieskam Tlieskam Tlieskam Tlieskam Tlieskam Majka,si super kamoška, verím že Zdenka, je rada každej chvíľke, ktorú jej venuješ...Slnko Slnko Slnko Slnko

lýdia k (bez overenia), Po, 01. 11. 2010 - 17:12

jóóój dzjObjímam efčetaSlnko "ta"Mrkám sce jak dve šestričkyÚsmev

Darinocka, Po, 01. 11. 2010 - 21:07

Ta vy še mace fajne...Mrkám Bozkávam Zlomené srdce Objímam Kvietok Slnko

mahulenaz, Po, 08. 11. 2010 - 07:56

No veru sme tam fešandy Slnko Kvietok Objímam Zlomené srdce

Chobotnička, Po, 08. 11. 2010 - 08:09

No vitaj doma Mahulenka. Slnko Slnko Slnko


reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama