Skús zasterilizovať aj džem. Nemalo by sa nič extra stať Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Zdravím, robila som višňový džem a dve viečka / tie pukacie v strede/ mi nechytili /pukajú/. Neviete čo s tým? Teda okrem uskladnenia v chladničke. Kompót by som opätovne sterilizovala, ale neviem čo s džemom a to ho nevarím prvýkrát☺️