reklama

"nechytené" viečko na džeme

Tuti , 24. 06. 2026 - 07:00

reklama

Zdravím, robila som višňový džem a dve viečka / tie pukacie v strede/ mi nechytili /pukajú/. Neviete čo s tým? Teda okrem uskladnenia v chladničke. Kompót by som opätovne sterilizovala, ale neviem čo s džemom a to ho nevarím prvýkrát☺️


reklama


reklama

dasa_, St, 24. 06. 2026 - 08:52

Skús zasterilizovať aj džem. Nemalo by sa nič extra stať

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama