Zakladáme materské centrum

Tak veru. Včera som bola za pánom starostom požiadať o podporu a nejaké priestory. Pochodila som vcelku úspešne.

Budem rada, ak mi napíšu dievčence, ktoré tiež fungujú v nejakom z materských centier, ideálne kočky, ktoré stáli pri zakladaní.

Ocením tiež info o fungovaní, čo všetko a akým spôsobom spolu vystrájate, čo na materskom centre oceňujete a čo vám prípadne chýba. Mám presnorené aj niektoré internetové stránky, ale "živý" pohľad je živý pohľad.

My chceme zvoliť formu OZ, pre získanie prípadných grantov, 2% tiež nie sú na zahodenie. A hlavnou myšlienkou by malo byť utuženie rodinných vzťahov a aktívnejšie zapojenie ocinkov do výchvy, lebo toto sa na dedine veľmi nenosí.

Ďakujem za každý vyjadrený názor. Slnko

Komentáre

Pracovala som v materskom centre.Väčšinou tam chodili mamičky s deťmi,no aj babky.Oteckovia sem tam,máááálo.Každý deň sa robilo niečo iné-cvičenie na fitloptách,tvorivé dielne a pod.Počas roka karneval,Mikuláš...Rôzne besedy s doktormi,kozmetička,angličtina pre deti.Celkom rada som tam chodila aj s mojimi deťušmi,aj keď už boli väčší,aj tak sa im tam páčilo.Mamky mali k dispozícii aj časopisy a knižky(detské aj o výchove detí) na požičanie.Myslím,že materské centrum je fajn,tak držím palce(y) ÁnoÁno

No u nás je to tak že v pondelok chodia mamičky cvičiť s bábätkami od šiestich mesiacov.
V útorok je cvičenie pre tehotné, to je večer o piatej.
V stredu je ďen hier, teda deti sa hrajú od 9 do 12 s hračkami.
Vo štvrtok je zasa deň, kedy príde cvičiteľka a s tou tancujeme a hráme sa formou výuky.Spievame, pochodujeme a učíme sa rozvíjať detskú fantáziu.Inak máme veľa hračiek v centre aj šmykľavku čo je najvzácnejšia hračka, lebo deti sa šmýkaju do bazénu s loptičkami.Okolo na stene je nalepený papier a naň si deti môžu kresiť.
Pribudla nám angličtina, pre deti od troch rokov a aj raz do týždňa detská psychologička. Každý pondelok má inú mamičku a tej potom radí s dieťatkom.
Inak sa usporadúva aj raz za pol roka burza, kde mamičky donesú veci po deťoch a predávajú sa a vymieňajú.
Držím ti palce(y)

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.