Najlepšia terapia

Doma mám, menší či skôr väčší lazaret. Zatiaľ sa tvárim zdravo len ja, ak nerátam hlavu. Hambím sa Zázvorový čaj zaberá. Starší synátor ma angínu, mladší skôr rieši dutiny, ten je ešte ako tak pojazdný, drahého dobehlo všeličo. Dúfam, že veľká deva sa má ok.
Najmladšia došla včera zo školy úplne dobitá, bolel ju chrbát, hlava, všetko, spustila sa teplota, len ľahla a ležala pod svojou huni dečkou.
Ale rozhodne si objednala Mášu.

Od poslednej črevnej chrípky u nás funguje Máša a medveď ako liečebná terapia. Najprv si pri dieťati a Máši poležal drahý a potom ja.
Orehlili sme sa ako kozy, aj keď deva okolo toho stále stukala, bola ozaj ubolená. Dnes sa už má trochu lepšie, pokračujeme v liečbe. Veľký úsmev Verím, že voľajakú virózu za chvíľu "rozchodíme". Najlepšou terapiou je úsmev a objatie. Úsmev

Devy krásne čo funguje u vás ako tajná zbraň, pri kurírovaní detí? Aj u vás v okolí je teraz viac maródov či to len u nás?

Diskusie Naničmama.sk: 

Hlásim, že časť, kde Máša nakreslí obrazok zvierat a lesa a akosi sa nepodobá realite, preto premaľuje všetko a všetkých aby boli ako na obraze, je úchvatná. Chichocem sa Ako mnohé ďalšie, terapia skvelá aj pre mňa. Chichocem sa

Mášu ľúbime. Ale už sme na ňu "veľkí". Teraz sú rôzny bakugani a iné potvory. Starší miluje Inváziu králikov - to je iné psycho Pohoda .
Mne urobil dobre na dutiny včerajší koncert, dávka imunoglukánu a čaj so zázvorom v milej spoločnosti Úsmev .
A verím, že chorých už bude menej - my sme mali hrozný október a november Vyplazený jazykVyplazený jazyk :-P.
Treba to otužovať pohybom Mrkám .

Imunoglukán a zázvor sú skvelé a nostalgické kultúrne vyžitie k tomu. Tlieskam
O vašich potvorách som ešte nechyrovala. Pohoda

U nás hlásim jedného maróda a dúfam pri tom ostaneme, ja sa preventivne čajíkujem stále a imunoglukánom a vitamínmi v takej i onakej podobe zásobujem deti. U nás zaberá pradenie Chestera, toť naše "kocúriatko" čo sa má za mačku na doma a synátor ho učí tancovať ako Garfield. Chichocem sa
Máša sa nám páči len akosi nie je ju kde vidieť.

My sme tiez premarodili oktober a november, tak snad uz stacilo, ale ako sme sa pred chvilou vratili z Bratislavy ide mi hlava prasknut, ale to bude tym, ze som od pol stvrtej hore.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok