Katka, vzhľadom na tvoj vek môžeš požiadať o hypotéku pre mladých. Tam sú podstatne nižšie úroky ako pri akomkoľvek inom úvere. Pri výbere pomôže ujo Google .
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Katka, vzhľadom na tvoj vek môžeš požiadať o hypotéku pre mladých. Tam sú podstatne nižšie úroky ako pri akomkoľvek inom úvere. Pri výbere pomôže ujo Google .
georgina,nevies nahodou,ci musia mat obaja manzelia menej ako 35 rokov alebo staci,ak ma iba jeden manzel? dakujem.pekny vecer prajem
jeden z manzelov ...som chcela napisat. ale som tomu dala
Stačí jeden.
dakujem
Suhlasim s Geo plus to chce dobreho financneho poradcu, ktory ma banky uvery uroky zmapovane a vie kde kolko ako za co preco....lebo rady ako jedna pani povedala tu mozu narobit viac skody ako osohu.
A ja súhlasím s lyduschou...taktiež sme riešili hypotéku + tesne predtým sme spotrebákom potrebovali vyplatiť všetky nevýhodné úvery a veľmi nám pomohla naša finančná poradkyňa... skrátka NEZÁVISLÝ /taký, ktorý nepracuje len pre jednu finančnú inštitúciu/ finančný poradca vie najlepšie poradiť neskúseným...bankové produkty sa navyše niekedy tak často menia, že neznalý človek nestačí sledovať
Babizne, ja som v tomto smere uplne mimo. Viem, ze standartne pri uverovych produktoch pozerame RPMN a porovnavame, ale toto je aj so sporenim; este mi tam hlavu zamotavaju vselijake jednorazove premie, skratka - ma to niekto detailnejsie poprezerane? Je to vyhodny uver alebo by ste mi odporucili radsej nejaku inu instituciu (banku), napr. bezucelovy uver s klasickym stav.sporenim?
Chceme si vziat cca 6000-7000 EUR na dokoncenie domu, s ktorym sa trapime uz 4 roky a stale je taky nejaky nedokonceny plus este dosplacat kreditky, ktorych sa nevieme zbavit (najlepsie je nemat taketo zadne vratka). Je ochotna niektora z Vas mi tu takto verejne a zadarmo poradit?
Dakujeeem.