reklama

Naša milá VIEROČKA

Pridal/a Zuzana dňa 08. 11. 2006 - 11:37

reklama

My všetky naničmamy, naničmaminy a naničmamky Ti chceme z celého srdiečka zaželať všetko len to naj, naj, najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, radosti, pohody a všetkého čo si len želáš - to nech sa Ti splní aspoň na 99% - a ešte k tomu - vždy úsmev na tvári a slniečko v dušičke.
Toto všetko Ti želáme k Tvojmu dnešnému veľkému dňu.
VŠETKO NAJLEPŠIE K TVOJIM NARODENINÁM! MrkámHambím saVeľký úsmevVyplazený jazyk


reklama

reklama

suzan, St, 08. 11. 2006 - 12:18

Ja sa pripájam.Vierka a koľko,že to máš ?

Kamila, St, 08. 11. 2006 - 12:20

Vierka má dnes okrúhlých osemnásť a pripadá si veľmi stará. Čo myslíš koľko to bude?

lienka, St, 08. 11. 2006 - 13:18

Vieri všetko najlepšie, nech ti vždy svieti slniečko a máš veľa slniečkovských dní...:-}

Amalka, St, 08. 11. 2006 - 13:44

Čo bolelo, nech sa zhojí, čo Ťa teší, nech sa zdvojí. Lásku v srdci, pokoj v duši a úsmev na tvári, nech Ti stále žiari. Veľa životných okamihov, ktoré stoja za to! With love Katarína.

Ema, St, 08. 11. 2006 - 13:59

Vierik pripájam sa a prajem Ti hlavne zdravie , šťastie lásku a pohodu v rodine k tvojim krásnym narodeninám.

suzan, St, 08. 11. 2006 - 14:13

Aha,už mi zaplo,Vierka ty máš krásnych tridsať rokov.Ja som mala v januári.Prajem všetko naj k tej tridsiatke,hlavne veľa,veľa zdravíčka,šťastíčka...Nech Ti úsmev pekne žiari na tvári.

Jarmila, St, 08. 11. 2006 - 16:47

Posielam ti srdecne horuce zelania toho naj.

Edit, St, 08. 11. 2006 - 17:43

Vsetko najelepsie k tej 18 Mrkám aj odo mna mila Vierka,krasny narodeninovy den.

monika, St, 08. 11. 2006 - 19:37

aj ja sa pripajam, vierik, vsetko dobre nech sa ta silno drzi a zle nech ta obchadza Mrkám

Gitka S, St, 08. 11. 2006 - 20:00

Veľa lásky a pohody aj ja sa pripájam, Bože to je krásny vek. Mať ešte raz 30Veľký úsmev.

Zuzana, Št, 09. 11. 2006 - 08:30

Gitka,
Ty si mlada svojou dusou a to je super deviza...mladica, teraz si prvacka a onedlho budes zasa v puberte...Vyplazený jazyk

Gitka S, Št, 09. 11. 2006 - 13:14

Teda neviem či je to taká devíza, lebo keď bude Sárka v puberte tak ja budem mať/počkať nech to prepočítam/ plus 10 rokov Božinku 58. Veď to nebudem vládať ani na ňu kričať, teda dúfam , že to nebude treba, možno bude ideálne dieťa aj v puberte nielen keď bola mala.No tak baby moje, tak sa na to pozrite, Vy ste stále ešte na tom super, ale zase mám doma neskonalé rozkošné slniečko a stále má len rozosmieva, tak snáď baby moje počkajte do 40 a potom hor sa predlžiť si mladosť rozkošným bábom.Áno

Zuzana, Št, 09. 11. 2006 - 13:16

Gitka,

dobry clovek ako si Ty sa nestrati v zivote a Tvoje deti maju v Tebe a vo vas oboch velke bohatstvo zazemie.Mrkám

Vierik, St, 08. 11. 2006 - 20:53

Gitka, týmto sa utešujem - že 30 nie je až tak strašne veľa! Ale naozaj: kočky, VEĽMI PEKNE ĎAKUJEM!
Tvárim sa pred ľuďmi - akože je to strašne veľa, mrmlem a tak - ale normálne som nejaká potešená či čo. Deň bol pochmúrny, hmlistý - typický novembrový, no ja som sa rechtala na všetky strany sveta. A toľko superných pozorností a sms-iek sa mi dnes dostalo - o vás ani nevravím! - tak mi je pekne na duši.

Môžem byť spokojná. A aj som. Mám zlaťucha staršieho (teda dnes som ale v povznesenej nálade! Spýtajte sa ma, ako ho nazvem keď ma dožerie, haha!), zlaťucha juniora, strechu nad hlavou a dobrých kamošov, nekončiacu nákupnú horúčku z rôznych katalógov a internetu (ktorú mi zatiaľ financuje manžel bez reptania) a poriadnu naničmamovskú internetovú úchylku!
Proooooč bychom seeee neeeeteeeešiiiili.... Juch!

luna, St, 08. 11. 2006 - 22:00

Mila Vierik,vraj zeny su najkrajsie,najmudrejsie a najpritazlivejsie v 30tke,prave vtedy z nich vyzaruje to ocarujuce zenske fluidum najviacÚsmevNeviem kde som to citala,ale ak je to tak,mam sa na co tesit:-}.Ty uz patris medzi tie vyvoleneMrkámprajem vsetko najlepsie k Tvojmu krasnemu sviatku.

Vierik, Št, 09. 11. 2006 - 00:06

To máš jednoznačne pravdu. A ak aj nie, chcem tomu veriť! Ďakujem za želanie!

maxi, Pi, 10. 11. 2006 - 22:15

Milá Vierik, tak dodatočne všetko pozitívne..Ja som v 30 tke hovorila, že mám 18 rokov s 12 roč.skúsenosťami, teraz sa mi to už nechce pripočítavať a tak hovorím, že mám po 30tke, no čo, že už 6 rokov..asi na tom vyžarovaní niečo bude, ako hovorila luna..neviem, či to platí aj po 30-tke, ale napr. okolo mňa niekedy okrem fluida poletujú aj besné sliny..tak aspoň niečo..

Kamila, Pi, 10. 11. 2006 - 22:20

Čo myslíš, prečo si mi chýbala? Dve spriaznené besné duše.

Vierik, Pi, 10. 11. 2006 - 22:19

Tie besné sliny ma teraz zmiatli. Lebo keď tak uvažujem, tak 30 som tým pádom absolvovala už red rokmi, haha!

maxi, Pi, 10. 11. 2006 - 22:47

Počkaj kým budeš mať o pár viac a bude ich menej a menej..nebudeš mať totiž toľko síl neustále "žiariť" a.. prskať..

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama