Vianočný román 2014, 1. časť

V každej správnej dedine nájdeme cintorín, kostol a krčmu. A v niektorých z nich nájdeme aj vlakovú zastávku. V dedinke, o ktorej bude tento príbeh sa vlaková zastávka nachádzala ďaleko ďaleko za obcou. Keď vystúpite z vlaku musíte ísť dlhou cestou popri lese, potom cestou okolo smetiska, okolo potôčika až k mostu a svetielka z dediny budú stále ďaleko. No a existuje aj skratka cez pole okolo starého mlyna až ku krížnej ceste. A touto skratkou sa vybrala Ivana, keď sa vracala domov nočným vlakom zo školy. A už ako prichádzala k mlynu niekoľkokrát obanovala, že sa rozhodla vynechať piatkovú prednášku z anatómie a prekvapiť doma svojho priateľa Martina, ktorý býval neďaleko krížnej cesty, ku ktorej sa pomalými krôčikmi už po tme približovala.

Komentáre

Dufam, ze som nacrtla pribeh, ktory dava niekolko moznosti na pokracovanie a budem sa tesit, ze sa pridate a spolu rozvinieme zaujimavy dej.

waw to znie napinavo, devy krasne, kto bude pokracovat?

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok