Zimná rozprávka

Toľko krás ma človek pod nosom. My sme jednu znovuobjavili tento víkend, po x rokoch, dokonca v našom okrese  len "kúsok" od nás. 

Rozmýšľam, prečo mi tak dlho trvalo, kým sme sa tam znova vybrali. Utieklo veľa vody, kým som si našla čas a priestor, počas víkendov, na výbehy. Zistila som, že mi ozaj nič neutečie, ani varenie obedov, ani upratovanie.

Náš výlet za snehom sa mi zdal natoľko dôležitý, že som sa rozhodla, že by mohli ísť aj "deti". Niekoľkokrát som svoje rozhodnutie oľutovala, deva cestou tam sa toľko "odžujdala", ale tak krásne tam bolo... Dokonca sme našli zašitejšiu časť, kde neboli masy ľudí, lebo za snehom sa tam tradične vybrali ľudia zo širokého okolia Košíc, neberúc ohľad na voľajaký lockdown.

Potrebujem repete. 

Naša cesta pod Kojšovskú hoľu Úsmev ,nešli sme po modrej, ani po asfaltke.

Zimná rozprávka
Zimná rozprávka 2
Zimná rozprávka 3
Zimná rozprávka 4
Zimná rozprávka 5
Zimná rozprávka 6
Zimná rozprávka 7
Zimná rozprávka 8
Zimná rozprávka 9
Zimná rozprávka 10
Zimná rozprávka 11

Fotogaléria: 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok