Ako dokáže jedna predavačka potešiť

Tuším som už dlhšie nebola v obchode na nákupe. Teda ak nepočítam potraviny a drogériu. No a včerajšie upratovanie skrine ukázalo, že potrebujem zimné nohavice.

Prvé nohavice, čo som videla a zobrala do ruky sadli, tak som sa ešte zabehla pozrieť do kávové obchodu, kde majú aj oblečenie. Reku kúpim si nočnú košeľu, bola v akcii. Už som išla k pokladni, keď ma zastavila predavačka, či si to nechcem radšej vyskúšať. Lebo teda podľa nej som si zobrala príliš veľké číslo. Mne vraj v pohode stačí aj menšie číslo. No balzam pre moje uši ÚsmevÚsmevKto by toto nepočul rád????

Lenže smola, menšie číslo nemali. Ale vraj nevadí, mám prísť o týždeň. Bude nový tovar. A úžasné pyžamká.

Tak tu sedím s katalógom v ruke a usmievam sa ÚsmevÚsmev

Jak málo stačí, aby mal človek lepší deň. Nevadí, že nemám, čo som chcela. Niekedy sú slová viac

Komentáre

ono to nie je ani o tom ,že predavačka ale to,že niekto povie milé slovo a zvlášť ked to pohladí naše ego..

ja včera na tej jednej preventívke (kde mali ten milý oznam a bola som tam prvý krát) keď som odchádzala vravím sestričke,že dávno som nemala taký dobrý pocit z nej ale aj doktora.Ona mi odpovedala,že viete ako mi dobre padli tie vaše slová.no potešili sme sa návzájom..

no a poobede v robote také mladé žieńa mi hovorí,že teta dnes vám to celkom sekne..ostala som chvílu bez slov lebo zvyknem byť ja prvá ktorá pochváli..ale potešilo to.

večer ked sme doma preberali deň bolo mi povedané,že žena má len 3fázy veku:1mladá 2stredný vek a 3teta na svoj  vek vyzeráte dobreÚsmev

 

Tak, tak. Správne slová v správnom okamžiku

Joooj - toto sú také pekné slová. A neviem, ale aj ten pocit, že nechce predať za každú cenu sa mi páči. Že prídi aj budúci týždeň. To mám fakt rada.

@dan-cula ... ty s tými fázami veku si mi spravila deň ... ja som stále v 1tke Úsmev A snažím sa tam zostať ešte tak 20 rokov. Potom sa môžem posunúť na ten tretí - v takej 85tke Mrkám.

Inak - oslovenie teta ... dávno som to nepočula.

Tak ako mňa posledne SBS kár potešil posledne, oslovením slečna Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlaheSom krásna sivovlasá Hambím sa

poznám dve ženské -jedná asi 57r,druhá 42r a oni ako ich roky poznám každeho volajú ujo a teta..aj ked sú to ich rovesníci..nepoznajú asi oslovenie pán a pani nebodaj osloviť krstným menom.

no a čo si budem nahovárať-dávno mám po 50-ke a ona mladučká dievčina.no ked polichotila prepočula som aj to tetaÚsmev(lebo to som len pre svojich synovcov a netere).

ja mám tiež už dosť dávno po 50-tke a teda, teda nie som ani pre mojich synovcov a neter. Okamžite, ako sa narodili som trvala na oslovení Dada. A volajú ma tak už aj ich deti Úsmev

 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok