Radšej sama ako s ním...

Nebojte, manžela k vode nepúšťam, ten je takmer dokonalý (ale nehovorte mu to) Chichocem sa to len plnenie snov a či "všetko alebo nič" vo mne hlodá od soboty večera... rozhodnúť sa treba, či sa budem ďalej prispôsobovať alebo si pôjdem za svojím snom.

Chcela som tancovať, tak tancujem. Podarilo sa mi aj v kroji sa vyblázniť - neuveriteľne úžasný pocit, dievčatá, a ani mi nevadilo, či budem niekomu na smiech Mrkám Tak kde je pes zakopaný? V tanečníkovi! Od začiatku mi nesedí: výškou, správaním, vôňou (teda skôr smradom, keď sa poriadne spotí na tréningu, ale však potíme sa všetci, zvykla som si)... momentálne len jedinú prednosť na ňom vidím, a to že má za ženu moju dobrú kamarátku Pohoda A tento človek mi v sobotu vyviedol to, že nedošiel na vystupko, ktoré sme mali dohodnuté, lebo bol v robote. Až tak veľa sa nestalo, boli tam zvyšné tri páry, ktoré to odtancovali. Ale ja som si nezatancovala - kvôli nemu. Museli sme vymýšľať novú choreografiu, keď sme mali mať už po tanci - stresík poriadny to bol. Keby to dal vedieť aspoň hodinu pred tým, asi by mu z krásy ubudlo... Tak to vo mne vrie od soboty, ako mi tak trochu pokazil večer. Zatancovala som si s ostatnými tanečníkmi, fakt boli úžasní, ako sa staralli, aby som sa cítila dobre, ale už to nebolo ono, už to nebolo o radosti z tancovania... A toto mu nejako neviem prepáčiť. Asi to bola tá povestná posledná kvapka... Tak budem odteraz radšej tancovať sama (alebo so ženou, tých je na tanečnej vždy viac ako mužov), ako s ním. Tak mu treba!

Komentáre

tak smola

ale ked si sa už rozhodla, tak to asi tak má byť

jedny dvere sa zatvoria.....

prajem veľa radosti z tancovania Mrkám

V prvom rade palec hore za to, že tancuješ, lebo máš tanec radaÁno Si super:) Ja ti to takto poviem, lebo viem, že z toho nespyšnieš (ako hovorí moja kamarátka - nespychneš!:)) A čo to tancuješ? Prezraď, nech vieme, na čo si sa to dala:)

A k tomu zodpovednému tanečnému elementu asi toľko, že úplne stačí, že ti nevonia. Možno som v tomto extrém, ale ja sa ani len kamarátiť neviem s ľuďmi, ktorí mi nevoňajú. Akože nemusia mi rovno voňať, len mi nesmie ich prirodzený pach vadiť. Som ukážkový prípad pre nejaké tie antropologické štúdie, čo riešia ako si ľudí vyberáme podľa pachov:))

To, že nedal vedieť, že nepríde, to je podľa mňa nezodpovedné a videla by som to asi tak, že pre neho tanec nie je až taký dôležitý ako pre teba, čo je v poriadku, lenže obyčajná slušnosť káže dať vedieť, že neprídem. Ani nemusí vysvetľovať prečo, to je jedno, stačí, že sa to dozviete v predstihu a máte aspoň minimálnu šancu sa zariadiť. 

Tancovať bez chlapa možno nie je úplne to pravé orechové, ale keď si to tak v hlave predstavujem, tak mám pocit, že je lepšie tancovať s fasa babou ako s nevhodným partnerom.

A manžela na to nenahovoríš? Tam by sa minimálne vôňa poriešila a určite by si nedovolil neprísť, aj keby fúriky padali!:))))

 

S tými pachmi nie si jediná, myslím že to máme všetci v genetickej výbave. Dokonca som niekde čítala nejakú vedeckú štúdiu že pach ROVNAKÝ u desiatich adeptoch bol úplne inak popísovaný a vnímaný. To znamená bud nám niekto nevonia či nesedí je to úplne jedno, prekoname sa a budeme na nejakej úrovni s tým človekom ale niečo tam bude stále také zadrhnuté, niečo ako genetická nevraživosť ktorú síce nevieme vysvetliť prečo ale je. Takže to je odpoved aj Ivke. Mne to príde ivka že ti dal tu možnosť aj ked tiež o tom možno nevedel, aby si to poriešila.

To je pravda. Ja som sa prestala voňavkovať, keď sa starší narodil, lebo vtedy nechcel ku mne ísť, plakal, bol nervózny... tam som pochopila, že vône/pachy každý vníma inak. Aj teraz keď sa navoniam, tak viditeľne znervóznie, keď sa k nemu priblížim. Zaujímavé, že lak alebo tužidlo na vlasy mu nevadí, hoci aj tie majú výraznú vôňu.

Ľudovky tancujem Bozkávam Preto som taká vysadená na folklór. MAnžel na folklór veľmi neni, ja zase na jeho moderné, ale občas si zatancujeme spolu hoc aj doma na hocičo. My sme úplne íný, čo sa týka vkusu, ale nejako sa vieme dohodnúť, nájsť niečo čo vyhovuje obom. Vieš ako sme kupovali prvé auto? Ja som chcela modré, on takú zelenkavú metalízu. Obaja sme pokrčili nosmi a dohodli sme sa na červenom. Obchodník bol mimo, priznal, že čakal štandardnú hádku a že nakoniec "žena vyhrá" Veľký úsmev, ale že z toho bude úplné iná farba, to sa mu vraj ešte nestalo.

Tancovať so ženou je niekedy celkom sranda, len sa musíme dohodnúť, kto bude tancovať chlapa. Už mi raz jedna povedal, že sa jej so mnou tancuje lepšie ako s mladým kolegom (ale on nemal naučené kroky) Pohoda

O tom že pôjde do práce musel vedieť minimálne deň dopredu. To že to neoznámil je totálne nezodpovedné a detinské. Alebo možno oznámil, len informácia niekde u niekoho uviazla...aj to je možné... Mlčím

No a ak je to navyše aj "smradko", vôbec by som sa jeho neprítomnosťou netrápila. Aspoň si prežila voňavý deň s ostatnými, verím že Ťa vykrútili a želám Ti nech sa tam objaví nový tanečný nadšenec ktorý bude spĺňať všetky Tvoje očakávania a samozrejme zdieľať vášeň k tancu. A ak nie? Nuž aj separé vykrúcanie a ujúkanie má niečo do seba Mrkám

tak úplný smradko zase neni Chichocem sa hygienu dodržiava, ale tie tréningy sú fakt zaberáky... po rozcvičke má mapy na tričku každý.

Taká časová os... o 18:45 sme sa mali všetci stretnúť, aby sme si to ešte potrénovali. Asi hodinu pred tým som mu volala, či má bus alebo ho prídem zobrať. To som sa dozvedela, že je v robote a nácvik nestihne, ale do deviatej tam vraj bude. O pol deviatej volal, že kedy vystupujeme, lebo majú nejaký problém. Nič o tom, žeby neprišiel vôbec. O pol desiatej som volala, že či už je na ceste. To už nerváčil do telefónu, že tam má problémy a čo má robiť (asi 3x sa to opýtal). Poradila som, nech sadne do taxíku, odtancujeme a môže ísť hneď naspäť. o 22:10, keď stále nehodil, mu volal jeden z chalanov, ja som už nemala nervy na to. Ešte ani vtedy jednoznačne nepovedal, že nepríde. Až o ďalších 5 minút zavolal, že nepríde a môžme ísť vystupovať. Komunikácia aspoň z mojej strany bola myslím dostatočná. myšlienky čítať neviem. Ak sa ma niekto pýta, čo má robiť, snažím sa poradiť riešenie, aby bolo pre všetky strany čo najprijatelnejšie (aj by zatancoval a potom by sa vrátil do roboty). Stále mám pocit, že chcel poľutovať, aké to má v práci ťažké a počuť, nech sa teda netrápi, že pokazil vystupko. Čistý egoizmus a nezodpovednosť s ješitnosťou na jeho strane...

Ak sa chcete pobaviť, vlaňajšia koncoročná besiedka, ja som tá v modrom lajblíku s ružovými kvetmi https://goo.gl/photos/DBSRYRVdnQqewzDB8

Iwaaaaaaaa!Áno No to je aké super! Takú si mi radosť urobila:) Ja mám tak rada ľudí, čo robia niečo, čo ich takto baví, len tak, lebo chcú, lebo sa im to páči, cítia sa pri tom dobreSrdce Dobre vám to ide, nech vám to vydrží a nech si nájdeš dákeho švárneho junáka tanečníka!:)

Uvidíme od septembra, nechcem rozdeľovať overené dvojice... Dnes bol prebytok chlapcov, tak sa dalo vyberať Mrkám

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.