Testík

Ahojte, pred mesiacom my meškal menzes mesiac a potom som dostala 5 dní potom som mala príznaky chodila som cikať, nevoľnosti skoro každý deň hlavne večer, zjedla som skoro všetko a niektoré veci ktoré som mala rada ani som nejedela.Potom ma napadlo že si spravím test a tak ráno som si sprabila a bol pozitívni potom na druhý deň poobede bol negatívni,zase ráno pozitívni.K lekárovi mám ísť až ku konci mesiaca a neviem čo si mám myslieť.

Diskusie Naničmama.sk: 

Tak to máš ako na horskej dráhe,nečudujem sa, že si zmätená. Prečo máš ísť k lekárovi až koncom mesiaca? Nedá sa skôr, aby potvrdil, alebo vyvrátil tehotenstvo? 

Lebo sestrička povedala že mám čakať kým bude my zase meškať menzes Smútoka skôr nemôže lebo má plno ľudí

Ta to ozaj nic moc. Neviem, či ma zmysel skúsiť iného výrobcu testov, žeby boli až tak omylné?

 

To bolo tak kupovala som 3 kazetkové jeden bol ranný pozitívny s dvoma silnými čiarkami ,druhý poobedný kazetkový negatívny a ranný tretí pozitívny so slabšio čiarkoua potom pepino ranno a negatívny.

Tak to už len sa obrniť trpezlivosťou Hambím saa počkať si na to čo "povie" telo a neskôr gynekológ

objednaj si tehotensky test trebars online alebo kup z lekarne a zistis - takto online ta niktora z nas nevie vysetrit

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok