Ja rozdiel medzi hrou dievčatka a chlapčeka nevidím. Myslím,že v tak nízkom veku, ako mám ja, ide skôr o povahu ako o pohlavie. Mladší chalan, ten sa nezaprie, autá, čo najvačšie a čo najhlučnejšie, palica a trieskať.... :D Zatiaľ čo starší, ten si rád sadne a číta so mnou knihy. Áno, má rád aj autá, ale dlhšie sa zaabaví, ak mu dám perinku a tam si balí plyšáka, niekedy viacerých, a sú to jeho bábatká, taký je k nim nežný :) a ja som rada, že sa tak pekne pohrá.. Len preto, že je chlapec, mu nebudem nasilu núkať autá, ked chce bábiku ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo sa zaregistrujte