reklama

Hráme sa

Pridal/a mnnaaauuu dňa 14. 06. 2012 - 22:07

reklama

Ja rozdiel medzi hrou dievčatka a chlapčeka nevidím. Myslím,že v tak nízkom veku, ako mám ja, ide skôr o povahu ako o pohlavie. Mladší chalan, ten sa nezaprie, autá, čo najvačšie a čo najhlučnejšie, palica a trieskať.... :D Zatiaľ čo starší, ten si rád sadne a číta so mnou knihy. Áno, má rád aj autá, ale dlhšie sa zaabaví, ak mu dám perinku a tam si balí plyšáka, niekedy viacerých, a sú to jeho bábatká, taký je k nim nežný :) a ja som rada, že sa tak pekne pohrá.. Len preto, že je chlapec, mu nebudem nasilu núkať autá, ked chce bábiku Úsmev


reklama

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama