Letná súťaž - Pridajte recept a vyhrajte!

Zapojte sa do letnej súťaže na Naničmama.sk. Pridajte do 31. júla 2022 ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou a máte šancu na výhru. 

Letnáá súťaž na NM 22 Foto: Dr. Oetker

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie podľa toho o aký recept pôjde. Na všetkých, ktorí do 31. júla pridajú na Naničmama.sk aspoň jeden ľubovoľný recept s fotografiou, čakajú zaujímavé ceny.  

Pri pridávaní príspevku, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať so svojim receptom:

1. - 5. miesto pre prispievateľa receptu: balíček produktov Dr.Oetker v hodnote 30 €

Ceny do letnej súťaže na NM 22Foto: Dr. Oetker

6. - 10. miesto: Šesť vydaní časopisu Torty od mamy v hodnote 15 €

Časopisy Torty od mamy súťaž leto 2022

Časopis pre všetkých milovníkov tort plný originálnych receptov a podrobných fotopostupov na torty a zákusky.

Ako vyberieme výhercov 

Desiatich výhercov vyžrebujeme. 

Mená výhercov uverejníme najneskôr 2. augusta 2022. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Naničmama.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu.

Tipy na želírovanie

MAXI kyselina pre maximálny účinok! 

Kyselina citrónová Pomocník na nezaplatenie. To je Kyselina citrónová Maxi  Dr. Oetker v 80 g balení a s praktickým „zip-lock“ uzáverom pre opätovné uzatváranie obalu a  jednoduché skladovanie.

Kyselina citrónová je ekologickým a všestranným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj počas letnej sezóny, kedy má nenahraditeľnú úlohou pri príprave domácich sirupov, džemov, marmelád či želé.

V džemoch podporuje želírovací proces, vďaka čomu budú mať vaše džemy ideálnu konzistenciu. Zároveň pôsobí ako antioxidant, vďaka čomu si zavarené ovocie zachováva farbu aj chuť.

Vďaka jej jemným kryštálom a sypkému zloženiu bez hrudiek sa rýchlo a rovnomerne rozpúšťa. Je ideálna na ochutenie nápojov či zálievok na šaláty, kompóty.

Tiež ju môžete použiť ako náhradu octu pri konzervovaní zeleniny, čo môžu oceniť  hlavne spotrebitelia s citlivejším trávením. V neposlednom rade je ideálna na ekologické odstraňovanie vodného kameňa varných kanvíc, pračiek a pod.

Môžete si z nej vyrobiť aj vlastné  a ekologické pracie alebo čistiace prípravky. Doprajte si MAXImálne účinky Kyseliny citrónovej Dr. Oetker už teraz a po celý rok!

Pre spotrebiteľov, ktorí preferujú praktické jednorazové balenie poteší Kyselina citrónová Dr. Oetker v 20 g balení. Kyselina citrónová Dr. Oetker je vegánska s medzinárodnou ochrannou známkou V-Label.

 Pripravujte džemy podľa vlastnej chuti!

Pektin Pektín Dr. Oetker je moderný želírovací prípravok na zaváranie džemov a marmelád. Výrobok je 100 % rastlinného pôvodu. Obsahuje citrusové pektíny, ktoré v džeme pôsobia ako prírodné zahusťovadlo, vďaka ktorému bude mať váš džem požadovanú konzistenciu.

Jeden balíček vystačí na spracovanie 2 kg ovocia, ku ktorému sa pridáva 700 až 1000 g cukru v závislosti do zrelosti ovocia či od preferovaného obsahu cukru v pripravovanom džeme. Prepočítavate? Nemusíte! Výrobok neobsahuje žiadne konzervačné látky ani palmový tuk.

Pripravte si džem podľa vlastnej chuti a nebojte sa premýšľať kreatívne, pretože Pektín môžete kombinovať s repným i trstinovým cukrom. Neváhajte, želírujte! Pektín Dr. Oetker je vegánsky s medzinárodnou ochrannou známkou V-Label.

Komentáre

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej letnej súťaže a podelili sa o svoj recept.

Tu sú vyžrebované výherkyne:

1. - 5 miesto:  Oľga Birošová, melisa, verika 92, M.á.r.i.a, sedita 321123 - ktoré obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

6. - 10 miesto:  Martuška 123, karina, Sonka276, balalajka, makezilla - ktorým zašleme časopisy Torty od mamy.

Výherkyniam srdečne blahoželáme, pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

Teším sa, veľmi pekne ďakujem za výhru.

Ďakujem pekne, potešilo a teším sa na balíček. Blahoželám ostatným výherkyniam

Super, veľmi pekne ďakujem za výhru a blahoželám všetkým výherkyniam:))

Teším sa na praktickú výhru, vopred ďakujem a blahoželám aj ostatným výherkyniam.

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok