Narodeninová súťaž: Pridajte recept alebo blog a oslávte 15 rokov Naničmamy

Naša Naničmama má už 15 rokov, ako to rýchlo letí. ÚsmevPri tejto príležitosti by sme pre vás radi obdarovali. 

Pridajte do 11. apríla ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou alebo pridajte blog na tému Ako som zablúdila na Naničmamu, alebo Čo mi dala Naničmama a pod. a máte šancu na výhru.

Narodeninová súťaž Naničmama.sk

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde alebo pridajte blog na zadnú tému do ľubovoľnej kategórie.

Na všetkých, ktorí do 11. apríla pridajú na Naničmama.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou alebo blog čakajú zaujímavé ceny. 

Pri pridávaní príspevku, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať so svojim receptom:

1. - 5. miesto pre prispievateľa receptu: balíček produktov Dr.Oetker v hodnote 25 €

Ceny do súťaže Dr.Oetker

Ako vyberieme výhercov z rady prispievateľov receptov: Piatich výhercov vyžrebujeme. 

Čo môžete vyhrať so svojím blogom:

Podeľte sa s nami o svoje dojmy, ako ste zablúdili na Naničmamu, čo vám dala, čím vás prekvapila... Váš príspevok by mal obsahovať minimálne 15 viet. Súťažné príspevky blogu môžete vložiť do ľubovoľnej kategórie.

1. - 3. miesto pre autorku/autora receptu - prírodný výživový doplnok na zníženie cholesterolu ArmoLIPID PLUS

Ceny do narodeninovej súťaže Armolipid plus

Cholesterol pod kontrolou
Udržať zdravú hladinu cholesterolu pomáhajú aj prírodné výživové doplnky. ArmoLIPID PLUS od spoločnosti VIATRIS obsahuje bioaktívne zložky izolované z rastlín (berberín, polikozanol, astaxantín). K normálnej hladine cholesterolu prispieva berberín a k správnej látkovej premene homocysteínu prispieva kyselina listová.

Podstatnou súčasťou sú aj antioxidanty v podobe jedného z najúčinnejších  prírodných  antioxidantov, ktorým je astaxantín a koenzýmu Q10. Prírodný výživový doplnok umožňuje prijímať bioaktívne zložky vo vyšších dávkach, než dokážeme získať z bežnej potravy.

4. - 5. miesto pre autorku/autora receptu - prírodný výživový doplnok Sérélys

Serelys

Sérelys pozitívne vplýva na ženské obdobie menopauzy a pomáha ženám obnoviť radosť zo života, eliminuje podráždenosť, nepokoj, nesústredenosť a obavy z budúcnosti. Menopauza môže byť nepríjemná.

Treba si však uvedomiť, že aj toto je len obdobie, ktoré prirodzene prichádza v živote každej ženy. Jednu kapitolu života uzatvára, ale ďalšiu otvára. Sérelys je nealergénny doplnok stravy bez lepku.

Obsahuje výťažky z peľového zrna, komplexy PureCytonin, ktoré podporujú menopauzálny komfort a vitamín E, antioxidant prispievajúci k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Obsahuje mastné kyseliny, L-Tryptofán, ktorý zabraňuje návalom tepla, či nočnému poteniu. Obsiahnutie vitamínov B1 a B6 L-Tryptofán zabraňuje zmenám nálad a poruchám spánku.

Peľové zrno má veľmi tuhý obal, ktorý odolá i nášmu tráviacemu systému a všetkým jeho šťavám. Extrakt z peľového zrna obsahuje takmer 100 % všetkých základných látok a je 100 % - ne využitý, pretože sa absorbuje v ľudskom tele. www.serelys.sk  

1. - 5. miesto Folklórna ekotaška Lucia

Folklórna ekotaška Lucia

Ekotašky a darčeky s folklórnym motívom NadTatrou.sk

Ako vyberieme výhercov z rady prispievateľov blogu

Päť výhercov vyžrebujeme. 

Mená víťazov

Mená výhercov uverejníme najneskôr 13. 4. 2021. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Naničmama.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu. Prečítajte si Podrobné pravidlá súťaže.

PrílohaVeľkosť
PDF icon Štatút súťaže127.35 KB

Komentáre

Gratulujem krásne narodeniny. A super súťaž. 

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej narodeninovej súťaže a podelili sa o svoj recept alebo príspevok blogu. 

Tu sú vyžrebované výherkyne z radu autoriek receptov:

1.- 5 miesto M.a.r.i.a, melisa, Frommykitchendotcom, Valika475, Katmika - obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

Výžrebované výherkyne z radu autoriek príspevkov blogu k téme Naničmama a ja:

1. - 5 miesto:  annie, kefara, apple, adris, Amálka - získavajú jeden z prírodných výživových doplnkov a folklórnu tašku,

Výherkyniam srdečne blahoželáme. Pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

Ďakujem veľmi pekne, taký balíček vždy poteší Srdce, blahoželám všetkým výherkyniam

Dakujem za vyhru a blahozelam ostatnym :)

Ďakujem krásne, veľmi sa teším. ÚsmevV prípade že som náhodou vyhrala produkt Sérelys tak prosím posuňte ho niekomu inému. Ja tento prípravok nesmiem užívať, moja onkologička by ma zastrelila. Chichocem saChichocem saĎakujééém Slnko

Veľmi pekne ďakujem za výhru a blahoželám všetkým výherkyniam:))ÚsmevSlnkoVeľký úsmev

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok