Pridajte recept a vyhrajte! - jesenná súťaž

Zapojte sa do jesennej súťaže na Naničmama.sk. Pridajte do 21. novembra 2022 ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou a máte šancu na výhru.

Jesenná súťaž na nanicmama.sk 2022

Foto: Divino

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. Na všetkých, ktorí do 21. novembra pridajú na Naničmama.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou, čakajú zaujímavé ceny.  

Pri pridávaní príspevku, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať so svojim receptom:

1. - 5. miesto pre prispievateľa receptu: balíček produktov Dr.Oetker v hodnote 30 €

Ceny do jesennej súťaže na nanicmama.sk 2022Foto: Divino

Ako vyberieme výhercov 

Piatich výhercov vyžrebujeme. 

Mená výhercov uverejníme najneskôr 23. 11. 2022. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Naničmama.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu.

Inšpirujte sa pri pečení

Mak mletý Dr.OetkerMak ako synonymum pečenia 

Milovníci maku zbystrite pozornosť! Na pulty prichádza  jedinečná maková NOVINKA - 100 % Mak mletý Dr. Oetker, ktorý je prvotriedny český, jemne mletý modrý mak so všestranným a atraktívnym využitím počas celého roka. Český modrý mak sa vyznačuje sladkastou chuťou, jemnou makovou vôňou a krásnou modrou farbou. Má vysoký obsah vlákniny, vápnika a železa. Taktiež je bohatým zdrojom bielkovín a má nízky obsah cukru. Oceníte ho ako originálnu prísadu do cesta, na prípravu rôznych náplní a posýpok alebo do dezertov. Praktické 200 g balenie vám uľahčí dávkovanie a prípravu pokrmov.  Prírodná verzia maku tiež dáva priestor na dochucovanie podľa vlastnej fantázie.

Maková náplň Dr.OetkerMaková náplň na okamžité použitie    

Makové dobroty rýchlo a jednoducho! Spoznajte ďalší jedinečný výrobok – Maková náplň Dr. Oetker, ktorá je hotovou makovou náplňou určenou na okamžité použitie. Vaše srdce si získa prvotriedna kvalita jemne mletého modrého maku, krásna farba a plná maková chuť s vyváženou receptúrou.

Maková náplň je ideálny pomocník na prípravu obľúbeného sladkého pečiva a ostatných makových dezertov. Nielenže vašim dobrotám dodá dokonalú makovú chuť, ale ušetrí aj váš čas! Praktické 250 g balenie vám zas uľahčí dávkovanie. Makové dobroty ako od babičky alebo moderné dezerty odteraz zvládne pripraviť každý. 

Komentáre

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej jesennej súťaže a podelili sa o svoje recepty.

Tu sú vyžrebované výherkyne:

1. - 5 miesto: sedita321321, frommykitchendotcom, katarinalucanova, M.a.r.i.a, melisa

Výherkyniam srdečne blahoželáme, pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

Ďakujem krásne ,tešim sa na výhru.

Dakujem velmi pekne, vyhra velmi potesila :) 

Veľmi pekne ďakujem za výhru, teším sa, super:))

Blahoželám všetkým výhercom a chválim aj ostatné recepty   páčia sa mi mnohé.

Ďakujem za vyžrebovanie a blahoželám katarinalucanova, melisa. 

Veľká vďaka za výhru, blahoželám ostatným výherkyniam a verím, že nové recepty pridané v tejto súťaži budú inšpiráciou pre všetkých.

Toto bolo expresné dodanie balíčka s výhrou, ešte raz pekne ďakujem.

To vážne už došli? Tak toto bolo ozaj rýchle Úsmev

Úsmevgratulujem všetkým výherkyniam a prajem im príjemné pečenie !

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok