Optika skúsenosť

Ahojky.  Začínam troška stresovať kôli darčekom. Nechcem mínať na nejaké zbytočnosti, tak som sa rozhodla, že tento rok budem kupovať iba praktické veci. Keďže moja rodina je tak troška krátkozraká, tak som rozmýšľala nad voucherom do Optiky. Predsa len je to známa optika, darček by využili a konečne by si mohli kúpiť dáky ten modernejší kúsok. Len sa nechcem vyhádzať tak by som chcela vedieť či sa tam dajú zohnať aj kúsky v nižších cenách, či len nejaké drahšie a značkové. Mám určitý budget, a zase ešte by som k tomu chcela dačo každému dokúpiť:-)

Diskusie Naničmama.sk: 

Ja si myslím, že toto nie je zlý darček, akurát každou voucher je záväzkom. Princíp je ho aktivovať, teda vybrať si v danom obchode. Ešte sa mi nepodarilo minúť presne len voucher, vždy doplácam. Občas hodne doplácam Veľký úsmev

Ale voucher dávam aj ja rada Vyplazený jazyk.

Do optiky ... hmmm ... neni to zlé, ak plánujú kupovať napr okuliare. Moje napr pod 100€ nestoja, synové ešte viac s ohľadom na sklá. Takže neviem aký máš rozpočet, ale asi by som sa poradila.

Inak - počula som novú teóriu o tom, čo by sa malo darovať. Vraj darček by malo byť niečo bláznivé, niečo čo dotyčný chce, ale z nejakého dôvodu si to nekúpi. Možno jeho praktické ja si hovorí, že je to blbosť, alebo zbytočná luxusnosť. Moje praktické ja vždy pri realizácií mojich darčekov mlčí Veľký úsmev. Ono hovorí presne vtedy, ak vyberám darčeky pre rodinu. Zväčša sa informujem, čo Ježiško má nadeliť.

Neboj máš tam na výber z rôznej cenovej ponuky. Samozrejme tam máš svetové značky za vysoké ceny a tým sa aj ja vyhýbam hoci sú fakt pekné. Ale bohužial si také dovoliť nemôžem. Väčšinou kupujem tie ich značky, sú stále dobrej kvality a cenovo úplne fajn. Najviac si kupujem IN Style alebo C-Line - to je taká klasika. Ale ako darček je to super, ja som tiež za takéto dary a žiadna hovadina čo ti potom leží niekde v kúte. 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok