Môj zázrak na vlasy

Sivá som už cez dva roky, ale svoje vlasy si začínam naplno užívať až teraz. Vďaka kovidu sú na moje pomery celkom dlhé, ale hlavne som objavila zázračný šampón. Nie je to žiadna reklama, ale pre mňa je tak zázračný, že sa idem podeliť, možno tiež niekomu pomôže.

Predtým, než som sa k nemu dostala, ma svrbela hlava už pomaly na druhý deň po umytí, na štvrtý už určite, okrem toho, že aj vlasy boli o ničom. Odkedy mi práve na suchú pokožku hlavy poradila lekárnička tento šampón, si svoje vlasy neskutočne užívam. Teda prvý deň nie, lebo to vlasy celkom smrdia, rodina sa mi miestami vyhýba. Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlaheNeviem, či to bude konope v ňom, ale potom mám týždeň krásne vlasy, bez svrbenia a tuším aj lupiny ustupujú. Dokonca sa ani neplánujem strihať. Ak vás trápi podobné, ako mňa, skúste Cannaderm Capillus šampón seborea , je to čisto prírodná záležitosť. 

Už len nájsť podobný zázrak na môj ekzém, krémy s konope som vysúšala viaceré, trošku pomáhajú, ale nie tak ako by som potrebovala.. 

Diskusie Naničmama.sk: 

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok