20-dňová diéta

Túto diétu som našla minulý rok v nejakom časopise, tak som ju hneď vyskúšala a celkom sa oplatilo, schudla som vtedy cca 5 kg. Hlavne mi vyhovovalo, že som pri nej nikdy nebola hladná :)

http://www.moj-receptar.sk/news/a20-dnova-dieta/

Diskusie Naničmama.sk: 

Ahojte, je fakt super(y) ...uz som ju zopakovala behom 4 rokov 2krat a nestazujem sa...napriek zdravotnym problemom som po oba razy zhodila po 15 kg(sun) ...len skoda, ze u mna sa az tak nedaju udrzat...:-|

Ahoj,
napodiv mne tie kilá dole vydržali, teraz už je nová čerstvá zelenina, tak do toho idem znovu - ešte stále je čo zhadzovať.
Pred mesiacom som ju dávala kamoške, najprv ma vydusila po týždni, že pribrala dve kilá, ale ked ju po troch týždňoch ukončila, tak boli z pôvodnej váhy 4 kilá dole. :)

Monah a to koľko treba držať,keď kamoške až po troch týždňoch šli kg dolu? Ja som si ju už aj vytlačila,tak skúsim,stačí tých 20 dní?

Ahoj macka,
nie som žiadny odborník na diety, takže to ber s rezervou. Určite to na každého pôsobí inak. Ja som schudla po necelých 20 dňoch, ukončila som to o pár dní skôr, lebo mi do toho prišli nejaké rodinné oslavy.

Podľa môjho názoru ani nejde o to čo ješ, ale ako ješ. Ja som bola zvyknutá jesť max. 2x za deň. Tu musíš jesť 5x denne v menších dávkach. Prvý týždeň som mala tendenciu si robiť väčšie množstvá, lebo som mala pocit že určite budem hladná, tak som si napr. upiekla 4 zemiaky, potom som zistila, že mi v podstate stačí aj jeden s trochou brokolice a bola som plná.
Ja som pri tom ale aj cvičila. Cvičiť som začala pár mesiacov predtým ale kilá dole nešli, len mi spevnili svaly a až ked som k tomu zmenila stravu, tak to išlo rýchlo dole.

Držím palec, daj vedieť, ako sa ti darilo.

Ahoj monah.Dík za vysvetlenie,k diete som sa ešte nedostala.Ja sa stravujem delenou,kg si strážim,ale teraz po zime sa mi trošku nalepilo,tak skúšam niečo iné.Určite dám vedieť ak sa do toho pustím. Pekný deň(sun) Slnko

ahojte,
ja som na dvojtíždňovej diete, ktorá je na nete už roky a môžem odporúčať. Síce som neschudla 9 kg ako sa píše ale iba 3. Som na desiatom dni a pre mňa je to úspech. Po 14 dní príde tíždeň restávka a potom sa to opakuje.

ahoj nlucian, držíš mliečnu?V blogu:delená strava po šieste, ju tiež jedna drží,tak sa pridaj tam.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok