Fúkané rožky

Popis

Výborné

Fúkané rožky - recept

Zhrnutie

Porcie
Porcie
Čas prípravy
Čas varenia / pečenia
Celkový čas

Ingrediencie

250gramovpraskovy cukor
125gramovhera
100gramovkokos
100gramovpolohruba muka
1čajová lyžičkaprášok do pečiva

Inštrukcie

Všetko zmiešame a dáme na 1 hodinu do chladničky. Potom plníme do formičiek a upečieme. Po vychladnutí namáčame konce rožkov v roztopenej horkej čokoláde.

Vaše hodnotenie: Žiadne
0
Zatiaľ nehodnotené

Komentáre

Nie je toho prášku do pečiva priveľa ? Prekvapenie  Aká veľká má byť 1 šálka - 1,5 dcl, 2 dcl, 2,5 dcl ? 

Evka tu musí byť prášku viacej alebo sódy bic, lebo inak sa nenafuknú, nemali by ako.

margori, bola tam  uvedená 1 šálka prášku do pečiva!! ....teraz je tam už 1 lyžička.....to mi príde zase málo. Asi to nebudem ani skúšať. 

Jaj, tak to bolo veľa. Neviem ale ja som tiež rada že som si skontrolovala recept ktorý som pridala lebo mi tam vyšlo 14  kilo namiesto 1,40 až potom som pochopila že nemôžem napísať nič okrem celých čísiel.

Takže trochu nám tam tie ingrediencie sa zamotávajú.Chichocem sa

Podla mna je 1 cajova lyzicka PDP na tuto davku akurat, na dvojnasobnu davku vsetkeho pouzivam 1Cl sody bicarbony a vysledok je skvely.

Ospravedlňujem sa , že tak neskoro odpovedám, ja som ich robila teraz na vianoce presne podľa tohto receptu a podarili sa - boli pekne nafúknuté.

ale pôvodne bolo uvedené v rozpise 1/2 šálky (!) prášku do pečiva....čo ma teda dosť šokovalo....ale oki, množstvo opravené, takže mohli byť Áno  

tak to som si vážne nevšimla, a kto to opravil, lebo ja nie - ďakujem.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok