Prvý víkend po...

Ja viem,že dnes je ešte nedeľa a víkend pokračuje..no beriem to tak,že volný piatok(ako pre koho!)+sobota počasie ukážkové a ľudí vonku na mraky.Nakolko som tieto dva dno poňala pracovne )záhradka,dvor apod.videla som kolko aut,cyklistov,jednotlivci ,skupiny išli do doliny.A kedže sa dá prejsť do druhej doliny sú tam nejaké chaty ktoré poskytujú občerstvenie tak to pomerne dobre funguje.No a kedže ja som musela no chcela som si porobiť doma lebo do roboty chodím normálne..nešla som na hory.V čase korony som to obmedzila a tak sa realizujem doma...ale susedovi to nedalo tak išiel..a večer mi vraví,že môžem ľutovať ked som ostala doma..

doliny plné,pred chatami možno po 80ludí,čo aký vršok,čistinka, všade ľudia..tie rozbité horské cesty plné aút,cyklistov..

každý zbieral vitamín D,užíval si slnečné dni,volný pohyb a myslím si,že aj tú človečiu blízkosť...

jednoducho s koronou sa naučíme alebo už sme sa naučili žiť...?!

Komentáre

My sme roky zvykli, keď bolo dobré počasie ísť cez víkend na dlhšiu prechádzku po meste. Síce zdanlivo bezcielne, ale vždy okolo nejakéj kaviarničky, kde sme dali kávu. A na kávišku som pravidelne chodievala aj s kamoškami. V rôznom zložení, v počte od 2 po 5. Cedeli sme prekecať 2-3 hodinky. To mi celkom chýbalo.

Dnes sme dali s manželom prvú vychádzku s kávou po meste. A na zajtra som dohodnutá s kamoškami, aj ked to bude trochu problém, lebo tri. Aj keď toto bude zatiaľ iba na lavičkách a kávu si zrejem donesieme v termoske. Taký minipiknic si usporiadame. Teda, ešte som to neplánovala, ale potrebujeme vyriešiť jeden problém, tak sme to nakoniec vymysleli takto.

A pevne verím, že v júni sa už budeme môcť pohybovať vonku bez rúšok, že už budú povinné iba v uzavretých priestoroch.

Kaviarne ma nejak nelákali. Keď som chodila, tak zvyčajne za posledné mesiace mi vytvárali priestor, kedy som čakala decko, že tréning skončí. Tréning nie je, kaviareň netreba Úsmev. Tie výnimočné chvíle s deckami, kedy tam zaskočíme si nechávam na neskôr.

Na cyklo zmrzlinu som bola 2 týždne naspäť vlastne - pivko síce bolo k mání, ale tak na stojaka pred krčmou - na to chuť nebola. Radšej pred kostolom na lavičkách zmrzlinu sme dali.

Mňa terasy nechávali a nechávajú chladnou. Jediná čo mi dvíha tep je tá vo fitku, kde vysťahovali stroje a dá sa tam cvičiť za všelijakých pravidiel Tlieskam.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok