Dilema so šatami aneb keď nemáte nadelené

Kočky, potrebujem radu... nakoľko sa mi neodkladne blíži stužková, zháňam "výnimočnú róbu". Rozmýšľam nad šatami, ktoré by mali odhalený chrbát, čo by znamenalo ísť bez podprsenky/s nalepovacou podprsenkou. Keďže mi však nebolo veľmi  nadelené "tam vpredu", mám dilemu, akú podprsenku si kúpiť a či mi vlastne bude držať... Poraďte (: 

Diskusie Naničmama.sk: 

Ideálne by bolo, keby mali šaty všitú podprsenku. Ale keď máš 18 a malé prsia, tak možno ani podprsenku nepotrebuješ, ak šaty nebudú priesvitné. Ja som tak absolvovala stužkovú a ešte pár osláv/svatieb a bolo to ok.

Myslím, že to je fajn nápad... Zrejme by som si dávala šaty šiť, takže by mi mohli všiť nejakú výstuž priamo do šiat. Ďakujem za radu :)

A šaty máme vybraté? Lebo sú také čo sú nielen nepriesvitné ako radí Iwa alebo majú všitú podprsenku ale aj také, ktoré sú vpredu prepracované a vystužené (nie všitá podprsenka).

Holý chrbát ako holý po pás? Teraz sú tak nááádherné šaty na výber. Tlieskam

Chrbát by som chcela na tento spôsob... akurát sukňa by bola dlhá až po zem, takže iba hladké šaty s takýmto otvoreným chrbátom. Šaty by som si dala šiť, takže myslím, že s tou výstužou by si už krajčírky poradili :-) 

Fíha, tak toto je fakt otvorené, že otvorené Veľký úsmev.

Myslela som skôr niečo takto - akože čiastočne len, nie až po pás odhalené.

 

 

 

 

 

 

Tam ti to nejak veľmi vpredu fakt nemá čo zachytiť. Hmmm ... asi to bude aj problém vystužiť - však krajčírka ti povie. Aby ti tam látka neodstávala, tak to bude skôr musieť byť elastické a napnuté (princíp plavky).

Držím palce ... potom hoď foto.

Šatočky sú to krásne aj odvážne. ALE na stužkovej sa tancuje a nemusí byť príjemné (tebe), ak ťa partner chytá za holú pokožku, naviac, ak tancuješ viac, tak sa aj spotíš a to už môže byť nepríjemné aj pre toho partnera. Okrem toho, ak sa roztancujete, môže sa stať, že sa mu vyšmykneš a spadneš. V takýchto šatoch by som nejakú polku alebo čardáš neriskovala  Mrkám

Bez všetkého to v takom niečom bude najlepšie.

Ja keď nosím takéto šaty s výstrihom po pas (Sugarbird je tým napr. typický), tak si dávam nalepovaciu podprsenku z intimissimi, obvod odstrihnem podľa potreby. Ale pokiaľ si ich dávaš šiť, tak neváhaj a daj si dopredu vsit vystuz.

Nakoľko sme zvolili materiál, ktorý je tenký, výstuž sa nebude dať všiť ale určite vyskúšam nalepovaciu podprsenku. Ďakujem  za raduÚsmev

Inak - musím povedať, že tento blog ma nakopol do riešenia outfitu na moju oslavu. Najprv som to videla, že však niečo v skrini mám. A zrazu mi tu tie hnusné cookies začali vyhadzovať samé krásne šaty v reklamách. A tak som začala snoriť, spomenula si na marge a jej tipy a odporúčanie na koňa a walla mám nové šaty Tlieskam.

Držím palce! Daj potom vedieť, či vyšlo ako si si predstavovala.

Ja určite dám, lebo však biznis sa podaril, šaty sú na ramienku doma za fajn cenu a v super stave. Moje eko alter ego je spokojné, moje fešn fíling naradostené. Celkovo - zo šiat som vytešená. Ešte ako bude na oslave dopíšem snáď. Ak bude publikovateľné aj foto dám Úsmev.

Juuu, blahoželám! Ja som nepochopila, že už ich máš. No foto musí byť!
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.