Dnes sa cítim úžasne...

Nerozumiem dosť dobre tomu, ale cítim sa nesmierne šťastná a pri tom všetkom mi k šťastiu stačilo to že som konečne po týždni dokončila moje retro ihelníčky. Viem vyrobiť čokoľvek a predsa tak obrovskú radosť mať z ihelníčku je pre mňa otáznikom.

Možno je to preto že sa mi v tom snúbi recyklácia - použila som ako základ CD, využitie na zbytkové látky a k tomu aj stuhy využijem na kvetinky, či bombulky ktoré mi roky staja a neviem čo by som s nimi urobila.  No a tiež sušená levanduľa.

Takže je to dva v jednom aj vôňa aj ihly budú vždy po ruke.

Takže mne už jeden na stene visí a verím že aj špendlíky aj ihly budem vedieť kde som dala.

Ospravedlňujem sa že som to sem dala a nie na artmamu, ale mne ide momentálne hlavne o ten pocit šťastia z tohto dokončenia.

Diskusie Naničmama.sk: 

Klúčové slová: 

no veď sa ti veľmi pekné podarili a naviac si zúžitkovala veľa veci, ktoré sa dlhšie len tak povaľovali. Nie je sa čo diviť, že je z toho dobrý pocit.

Pekne skombinované

Ďakujem, ja som to síce aj sem napísala aj prečítala po sebe a predsa stále nechápala - no možno máš naozaj pravdu, konečne som zúžitkovala podľa svojich predstav svoj nápad a pritom naozaj ubudlo aj z veci ktoré stoja a zaberajú miesto. Musím uznať že dať tam tu levanduľu bol nápad mojej Martinky, takže ja mám svoj prvý bez levandule ale nápad sa jej nesmierne páčil.

 

Ešte sa musím priznať že ja som milovala šitie ihelníčkov, mali sme väčšinou vyšívané, takže aj spôsob je taký ako niekedy. Už ako dieťa v škole som na MDŽ mame po dva roky darovala ihelníček vlastnoručne vyšitý a ušitý.

Vieš, že toto mi nikdy nenapadlo? A pritom tých ihiel a špendlíkov mám neprakticky po krabičkách dosť. Skvelý nápad. Áno Sú nádherné. Gratulujem.

Mne sa dnes tiež podarilo jednu vec dokončiť a som šťastná. A vieš, nejak sa to tým ukončením jednej veci posunulo a môžem sa sústrediť na ďalšiu, takže sa to celé nejak vyvíja a ja nie som konečne nervózna, či všetko stihnem ako má byť a či to bude OK. Tiež po včerajšku viem, že to bude dobré. Možno aj u teba nastal jeden taký bod. Mrkám

áno, napíšem nižšie.Úsmev

krásne sú, obdivujem. Ja by som na takéto niečo nemala. Chýba mi hlavne trpezlivosť.

Nemáš pravdu s tou trpezlivosťou, stačí ak ťa to chyti a odrazu je aj trpezlivosť. Ty sa k tomu iba tak stavaš. Mám to odsledované pri ľudoch, niekedy prekvapili nakoniec hlavne sami seba - ja som také niečo dokázala urobiť a to by som nikdy neverila!

no, máš pravdu. Keď sa nad tým zamyslím, puzzle by som skladala hodiny,  ale toto by ma skôr asi nebavilo. Ale sú krásne.

Lenka, naozaj bol včera nejaký prelomový deň a z každého uhla pohľadu. V taký deň mám oveľa viacej energie, urobím kusisko práce ktorú je za mnou aj vidieť a ešte sa na mňa včera valili pozitívne chvály. kde ja som ako slon v porcelane, lebo odsledované z môjho života viem že ak to tak bolo a ja som mala pocit že som niečo dokazala prišla ta najhoršia sprcha ktorá ma zmietla hrozným spôsobom a tak môj radar sa hned zháči a čaká .

Preto som to aj napísala včera, tozhodla som sa že nepripustím zlý koniec niečoho pekného a ak to zverejním je to čierne na bielom.

Včera som si konečne všimla niečo blikajúce pri skladaní puzzle na Very large Jigsaw Puzzle. Ako mám internet tak na tej stránke skladám puzzle ale nijako iné tam neriešim. No a odrazu toľko pochvál v komentoch. Ako viem rýchlo poskladať, koľko mám najlepších časov a že ona všetko posklada skoro raz za taký čas.

Chcela som jej napísať že som po mozgovej príhode a teda môj čas je už horší a už to nie je skoro každý ako najlepší čas iba občas, ale som si uvedomila že znovu iba negujem a tak som iba podakovala. Prípomenulo mi to Kamilu ako aj ona vidí na všetkom čo urobí nedostatok.

No potom mi prišla správa od jedného pána astrloga ktorý je pre mňa ako TOP astrolog a napísal mi či viem aké konfigurácie som si poriniesla na svet. No a čuduj sa svete mám aj trojúholník geniality, či iné veci. Vraj je toho na jeden radix dosť. No a tiež mi napísal že že 19 dní pred narodením bolo jupiterovské  zatmenie slnka a 3 dni pred  mojím narodením zatmenie mesiaca kde bol hlavným aktérom Neptun a tiež mi povedal že som si zrejme predlžila čas príchodu čo hovorila aj mama. To vraj vysvetľujú búrlivý život, plný zmien ale nabitý energiami.

Takže z pohľadu toho bol včera úžasný deň. Ja som poobede obrala 5 bedničiek jablk, odrezala 4 veľké konáre čo boli nalomené, pristavila k jabloni ťažký rebrík. Takže mám pocit že som urobila kusisko práce, ešte dokončiť vyberanie mrkvy a petržlenu, pokopať a nasadiť oziminy.

tak klobúk dolu. Je to úžasné. Ja sa momentálne snažím nejako sa nakopnúť ale nedarí sa mi. Aj po fyzickej aj psychickej stránke. Tak čakám na ten správny okamih. Verím že príde. Veď raz sme hore a raz dole. Tak teraz je rad na smer hore. Lebo dolu som už dosť dlho podľa mňa. Vo vnútri už cítim, že by bolo treba, že najvyšší čas ale ...... Ale všetko má svoj čas.

Aj ja rada skladám puzzle - Very large Jigsaw Puzzle - toto je stránka? Pôjdem to tam obzrieť. Síce nemám veľmi rada činnosti na PC - unavuje ma to, ale momentálne nemám pre koho skladať puzzle, tak aspoň takto.

A želám Ti ešte veľa takých úžasných dní. Práve pozerám von, svieti slnko, stromy sa farbia, čas na dobitie energie.

 

áno, takýto deň je najväčším darom jesene, ta červenohnedá nádhera sa priam na človeka lepí.

Ešte som zabudla na večerný telefon ktorý mi vohnal slzy do tváre. Dala som si inzerát na bazoš že lacno kúpim kufrikový šijací stroj, lebo môj sa mi pokazil.

No a odrazu mi zavola milý pán z Nitry že aký mám stroj a ked som povedala značku, hned povedal že nech ho dopravím k nemu že on mi ho zadarmo dá do super stavu, že nechce odo mňa nič len nech mi slúži stroj.

Problém je iba ten že by som to musela dopraviť do Nitry, vraj stačí na nejakú čerpaciu stanicu a on po dohode si po ňu tam príde a znovu mi ju dovezie niekde kde mi ju niekto vyzdvihne.

Vohnalo mi to slzy do očí, dobrí ľudia naozaj stále žijú a ja by som to určite nechcela zadarmo, revanšovala by som sa.

Svet sa mení k lepšiemu, kiež by to bol ten bod kedy ľudskosť bude zase najsilnejšou devizou.

tak toto je ako zázrak. Vždy ma potešia takéto činy. Bez nároku na odmenu, peniaze, len tak pre dobrý pocit. Človeka to napĺňa šťastím.

Ja hovorím že to je dar z nebies ked človeka niečo také stretne, odrazu je ľudskosť prítomná a človek je nesmierne odarovaný a je jedno či to už bude aj dokončené alebo nie.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.