reklama

Smutok

Pridal/a danka1 dňa 17. 10. 2010 - 03:06

reklama

Sú 2 hodiny ráno, neviem spať. Dlhý čas som sa prevaľovala na posteli a hlavou mi výrili myšlienky. Myšlienky na smútok, žiaľ a ...osud.

Sme tu s manželom a detmi sami a keď sme sa sem prisťahovali pred 3 rokmi nikoho sme na tomto sídlisku nepoznali. Ale mali sme šťastie, oproti nám na tej istej chodbe bývala mladá rodinka s 2 dievčatami a my sme si všetci "padli do oka" . Náš syn (vtedy ešte len jeded) sa s babami často hrával, ja s Alenkou sme si veľakrát sadli u nich alebo u nás na vínko a manžel s Radkom sa tiež mali stále o čom rozprávať. Proste, našla som to čo som hľadala -spriaznenú dušu, ba dokonca spriaznenú rodinu. Vždy som túžila mať takých kamarátov. Bola som šťastná..

...a teraz je všetko preč. Trvalo to len necelé 3 roky. Radko včera zomrel. Mal len 37 rokov.
Plačem Plačem Plačem


reklama

reklama

monika_dankova, Ne, 17. 10. 2010 - 08:05

je to veľmi smutnéPlačem Objímam ,úprimnú sústrasť

babka Betka, Ne, 17. 10. 2010 - 09:44

Veru smutné, mladý krásny človek... úprimnú sústrasť a rodinke mnoho objatí,mnoho síl..Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam

akira13, Ne, 17. 10. 2010 - 10:38

Objímam Objímam Objímam (brokenheart) (brokenheart) (brokenheart) Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce

eva m, Ne, 17. 10. 2010 - 11:27

smutne...Smútok Smútok ...
a tazke...
Eva Slnko

kp, Ne, 17. 10. 2010 - 12:48

...je to hrozne, ked odide taky mlady clovekPlačem Objímam Objímam
Slnko KatarinaSlnko

staronova (bez overenia), Ne, 17. 10. 2010 - 14:49

tak toto sú v skutku naozaj ťažké chvílePlačem

judychen, Ne, 17. 10. 2010 - 14:53

velmi smutne a pre tu rodinu tazkeObjímam Objímam Objímam Objímam (brokenheart)

anjeli, Ne, 17. 10. 2010 - 15:11

(brokenheart) (brokenheart) (brokenheart) úprimnú sústrasť...až srdce z toho bolí Objímam Objímam Objímam

danka1, Ne, 17. 10. 2010 - 16:03

dievčatá, za Alenku ďakujemObjímam

sadlonka, Ne, 17. 10. 2010 - 16:19

Objímam (brokenheart) Objímam (brokenheart) Objímam (brokenheart)

danka1, Št, 21. 10. 2010 - 23:12

....dnes sme ho pochovali. Bolo to hrooooozneeee. Plačem Plačem Plačem Plačem

dakujem vam dievcata za prejavy sustrasti. Alenku by to urcite povzbudilo. Teraz zostala sama s dvoma detmi a bude to mat velmi tazkeSmútok
Keby mal clovek aj v skutocnom zivote tolko priatelov ako v tom virtualnom...

este raz - dakujem vamObjímam Objímam Objímam

stelinka, Št, 21. 10. 2010 - 23:52

Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam Posielam objatie pre Alenku Kvietok

danka1, So, 23. 10. 2010 - 22:32

tomu sa hovori smolaSmútok Prave som sa dozvedela ze den pred Radkovou smrtou dostali od mesta byt na ktory 10 rokov cakaliSmútok Smútok Smútok

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama