Ako prísť k topánkam

Máme v rodine obuvníka. Áno viem, je to taká malá výhra. Priebežne udržiava naše topánky, zašíva tašky.

Pred Silvestrom zavítal ku nám na návštevu a tak ho manžel hneď vybavil svojou pc taškou, na ktorej sa trhal popruh, vyletel nit. Dnes volal, že taška hotová.

Tak manžel išiel pre ňu. A prišiel aj s topánkami. Opravenými zimnými. Neveriacky som na to hľadeľa. Rovnako aj on. Ukázalo sa, že tieto topánky si dal opraviť pred 3 rokmi. Už nikto nevie, či to bolo na konci zimy, alebo prečo sa na ne zabudlo. Tak dnes mu pribudli zimné topánky s riadne hrubou podrážkou, ktoré ešte nejaký ten rok vydržia. Prečo mu to nepripomenuli skôr, ťažko hádať ÚsmevÚsmev

 

Jediný problém mám ja Pohoda. V lete som urobila poriadok v našej topánkovej skrini. Všetky topánky máme v krabiciach. Čo bolo naviac, to som vyhádzala. A na všetky krabice som vyrobila veľké nálepky s fotkami toho, čo je vo vnútri. Lebo nápisy sa neosvečili, skratky sme prekladali každý po svojom.

Teraz musím poznáhať vhodnú krabicu a dorobiť označenie. Ale to je vlastne zábava :)

Komentáre

no to je milé! a skvelý nápad na organizáciu topánok!!! 

si to vymyslela Áno

ja si myslim, ze krabice ma oberoberaju o miesto, mam v dvoch velkych vsetky ulozene na seba.

ale je pravda, ze nemam prehlad )

Asi by to išlo aj skladnejšie uložiť, sú mnohé systémy. A aj krabice sú každá inej veľkosti, takže úhľadnosti to nepridáva. Zato prehľadné je to super. Len škoda, že nemám doma farebnú tlačiareň, to by bolo ešte lepšie :) Možno by som mohla tie topanky vyfarbiť fixkou :) Myslím tie obrázky.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok