Fotka

Dnes ráno som išla okolo kadernictva. Z dverí vyšla  pani. V najlepších rokoch. A volá na mňa: "Pani, pani, prosím Vás, mohli by ste ma odfotiť?" A už vyberala z kabelky iPad.

A tak sme chvíľu hladali vhodné pozadie. Našťastie, stred mesta je relatívne pekne upravený, tak sme nafotili asi 10 záberov.

Celkom ma to pobavilo. Pár krát sa mi už stalo, že som videla blogerky fotiť. Zvyčajne išlo o vychytené miesta, pamiatky, zaujímavé budovy. A samozrejme outfity, ktoré som sa ani nesnažila pochopiť Veľký úsmevVeľký úsmev Netušila som, že aj stred nášho mesta môže byť zaujímavý.

Mmch, ani neviem prečo, ale nespýtala som, prečo tie fotky robíme. Tak si len predstavujem, čím sa táto žena zabáva. A fandím jej. Teda tomu príbehu, ktorý vidím v svojej hlave. Nie každý sa dokáže takto odviazať.

Komentáre

Zlatá, takže sa pri fotení aj patrične odviazala, či len tak decentne? Čo ty vieš možno ma Ig učet. Úsmev

No natáčala sa, aby lepšie vyzerala. ALe teda tak decentne :)

To pozor. Urobiť zaujímavú fotku je umenie. Takú na IG aby zaujala a tak.

Urobiť dobrý uhol je tiež umenie. Dobré farby, aby to žilo, malo atmosféru. Fííí - instagram je toho plný Úsmev.

Ale tak - možno chcela len foto mať účesu, s ktorým bola nadmieru spokojná.

I keď predstava blogerky či veľmi aktívnej internetovej žienky, ktorá má viac ako 50 sa mi pozdáva ooooveľa viac. Úsmev

a ja som myslela, že to všetko filtre na IG zariadia Veľký úsmevVeľký úsmev

 

Niečo filtre uhrajú, ale nie všetko. Je aj taká bezplatná - čiastočne bezplatná - aplikácia. Brutáááálne fotky. Keď som si dala skolorovať portrét, normálne všetky škvrny, ktoré mi milosrdne zretušoval telefón sa zrazu vystúpili a vyzerala som nieže staršie - ale jak korytnačka. Fľakatá korytnačka. Upodozrievam, že cez ten filter nejak mŕtvoly skenujú a hľadajú podkožné podliatiny na patológií. Teda aspoň mne tá aplikačka všetko našla. Strašné. Hneď som ju vyhodila z telefónu. Náhodou omylom zas niečo dám spracovať - také šoky mi teda netreba.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok