Rýchle čoko guľky

Popis

Recept s foto postupom na veľmi jednoduchú, nepečenú a skvelú dobrotu nielen pre deti, keď potrebujete byť za originálnu. Pôvodne to mali byť lízatka pop cakes, len som nemala vhodné paličky.
Rýchle čoko guľky - recept

Zhrnutie

Porcie
Porcie
ZdrojPaprika
Čas prípravy
30 minút
Čas varenia / pečenia
Celkový čas
30 minút

Ingrediencie

4kusy66g balíčkov keksov oreo
2polievkové lyžicenutely, alebo iného orechového krému
1kusbiela čokoláda
 kuszdobenie

Inštrukcie

Opäť som testovala, čo dokáže môj robot z NDR. ;) Keksy vložíme do nádoby s nožmi, alebo výkonného mixéra a dôkladne ich "zomelieme" . Pridáme Nutelu a znova rozmixujeme. Z hmoty tvarujeme guličky, podľa možnosti rovnakého tvaru a veľkosti. ;) Rozložíme na tácku, tanier, prikryjeme fóliou a na cca 15 minút vložíme do mrazničky, ak máte viac času skúste chladničku a 1-2 hodiny. Guličky ponoríme do bielej čokolády a ozdobíme podľa chuti a fantázie. Ukladáme ich do papierových košíčkov. Ak máte doma vhodné paličky do lízatiek, tak najprv namočte koniec paličky do čokolády a zapichnite ju do guličky. Po stuhnutí ponorte Pop cakes do čokolády a ozdobte podľa fantázie, buď drobným zdobením, alebo tenkými "pásmi" tmavej čokolády.

Poznámky

Ak máte vhodné paličky, pripravte si podľa tohto receptu pop cakes.

Postup: 

Rýchle čoko guľky - recept postup 1
Rýchle čoko guľky - recept postup 2
Rýchle čoko guľky - recept postup 3
Rýchle čoko guľky - recept postup 4
Rýchle čoko guľky - recept postup 5
Rýchle čoko guľky - recept postup 6
Rýchle čoko guľky - recept postup 7
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (1 hlas)

Komentáre

ÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

no koniec. toto doma neukážem, lebo by som počúvala, že musia byť guľky a nemám mixér, ktorý by to zvládol:DDDDD

To bude tým, že si barz mladá, neušla sa ti patričná výbava. Úsmev

Tak neviem, či som barz mladá:)) Skôr to bude tým, že na všetko používam ručný mixér a potom majú všetci pocit, že mi robot nechýba, lebo zvládam všetko s tým, čo mám. Možno by som mala začať trošku štrajkovať a frfľať:)))

Skús, ono ako kukám v telke na tie zázraky, čo robia v podobných sekacích srandách. Prekvapenie Nahádžu tam všetko čo im pride pod ruku, Pohoda miestami to ani neošúpu a výsledok je vraj božský, väčšinou zelený ... Úsmev . Len asi vedia čo a prečo tam dávajú. Raz keď budem veľká, budem tiež taká frajerka. Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlahe

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok