Čo muži milujú na ženách?

Pri písaní článku som sa inšpirovala príbehmi zo svojej koučskej praxe. Čerpala som z rozhovorov s niektorými klientmi – mužmi. Spísala som niekoľko postrehov o tom, ako vnímajú svoj vzťah k ženám, čo sa im na nás ženách páči a čo na nás milujú.

Čo muži milujú na ženách?

Keď ťa môžu pozvať na večeru, ktorú za teba zaplatia

Dopraj partnerovi, aby to bol on, kto za teba zaplatí večeru, na ktorú ťa pozval. Nechaj sa rozmaznávať. Dovoľ partnerovi potešenie z toho, že pozve peknú ženu na večeru. Poďakuj sa, ale zároveň aj ty prijmi poďakovanie partnera za tvoj čas. Buď vzácna, zaslúžiš si to.

Keď ťa napĺňa to, čo robíš

Miluj svoju prácu a nikdy neopúšťaj svoje záujmy a koníčky. Keď budeš mať chuť, stále sa vzdelávaj a púšťaj do smelých plánov. Je dôležité, aby si robila to, čo miluješ. Nevzdávaj sa svojich snov.

Keď si zdravo sebavedomá

Nepýtaj sa partnera na to, či nie si príliš tučná. Buď si vedomá vlastnej hodnoty a stále pracuj na svojom sebavedomí. Navštevuj kurzy na posilnenie sebalásky, nauč sa milovať aj sama seba. Dovoľ si povedať (láskyplné) NIE a bez výčitiek sa nauč dávať samu seba na prvé miesto.

Keď sa o seba staráš

Vyťahané tepláky a staré košele nie sú vhodným oblečením ani na doma. Staraj sa o seba. Navoňaj sa drahým parfumom pokojne „len tak“. Dopraj si aj luxusné krémy a peny do kúpeľa. Nevynechávaj masáže a návštevu kozmetiky.

Keď si svoje malé tajomstvá nechávaš pre seba

Niektoré malé tajomstvá netreba zverejňovať. Zachovaj si vlastnú trinástu komnatu. Neodkrývaj svoje vnútro úplne, vždy si ponechaj časť svojho Ja, ktorá patrí iba tebe. Budeš tak mať pre partnera svoje malé tajomstvo, ktoré ho bude stále udržiavať v príjemne napätej atmosfére.

Čo ešte muži milujú na ženách?

Keď vieš, že si jedinečná a krásna presne taká, aká si!

Prijmi svoju jedinečnosť.

Miluj svoju odlišnosť.

Dopraj si pocit, že si nádherná. Nečakaj však na to, kým to začuješ!

Začni s tým pocitom žiť hneď. Tu a teraz.

Hana Lustiková

kouč Aleša Kalinu

Emočné rovnice Plnohodnotný program vo vašom počítači.

www.ales-kalina.cz

Jsem člověkem, který rád pomáhá lidem s jejich nepříjemnými myšlenkami. Již v 17 letech se ve mně probudila touha ptát se lidí kolem sebe, jak se mají a proč se necítí dobře. Rád se starám o životy druhých jako o svůj vlastní a jsem přesvědčený, že každý člověk má nárok na skvělý život a naplnění svých tužeb a vizí. 

Prožil jsem ne příliš lahodné dětství, z čehož mi vzniklo mnoho nepříjemných emočních programů, které mi pozdeji mnohokrát komplikovaly život. Když jsem na pokraji zoufalství nad svojí životní cestou objevil Emoční rovnice, jako programy ovládající naše chování a formující vše, co kolem sebe vidíme, bylo mi jasné, proč jsem právě já musel jít údolím stínů.

 

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok