Taká pekná jeseň

Chodím popod tento strom každý deň a až včera som si všimla aký je pekný. A môže za to jeseň, ktorú až tak nemusím:) Ale toto môžem:) 

Diskusie Naničmama.sk: 

Áno

 

Pre mňa sa jeseň rozdeľuje na dve časti. Prvá je taká krásne, teplá žltá a červená. Postupne žiaľ hnedne a nakoniec príde jeden lejak a všetko to lístie padne dole. No čo už, je to kolobeh života. U mňa je to ešte umocnené tým, že keď som išla pred 17 rokmi do pôrodnice, bola ešte tá krásna jeseň. A kým som sa dostala domov, už bolo všetko upršané a šedivé.

Prišla som z lesa s košíkom húb, chodím každý druhý deň. lebo medzitým robím s tými čo som našla. Takže les je prenádherný a ja milujem takúto krásnu jeseň a tu si užívam ale každý rok v lese. Na záhrade mám plno práce ale to sa mi nechce robiť, vlastne mi v záhrade všetko možné kvitne ale ja mám rada v lese to opadané lístie, mám pocit že stromy sú úplne plné a teda pripravené na zimu. Možno preto nechcem v mojej záhrade žiadne okrasné stromy a kríky tie milujem v lese.

Mám rada tie čarokruhy z jesenných húb, mám rada v jeseni ten veľký pokoj ktorý je cítiť v prírode. Jar je plná miazgy, plná niečoho nového, plná prísľubu. No nemám rada to medziobdobie medzi jeseňou a zimou, kedy na človeka všetko padá a ma pocit že ani hlavu nevie poriadne zdvihnuť. Lenže som šťastná že poznám 4 ročné obdobia.

Milujem jesen, vsetky jej farby az na tie dazdive ;)

A ja ju ľúbim. Aj s tými dažďami a pľúžou:

ja pridám pohľad z balkóna

 

 

Tento rok boli zatiaľ všetky ročné obdobia také aké majú byť, so všetkými svojimi čarami, dúfam, že aj zima bude krásne biela...jeseň je fakt taká úžasná maliarka-umelkyňa, páči sa mi aj farebná, slnečná i upršaná, sychravá i zahmlená-len keby bolo menej chorôb HambĂ­m sa

Jedna z našich krásavic Úsmev

 

Aké pekné fotečky pridávate, dievčence:) Pokojne pokračujte, dlho nám táto idylka nepotrvá, tak nech môžeme počas dlhých zimných večerov pozerať na farbičky:)
Pridávam ešte jednu. Náš dvor. Inak nič moc, ale teraz je to naozaj pekné. 

 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.