Ostatné

Znova o upratovaní

No, opakujem sa pravidelne. O upratovaní často píšem, čítam. Ešte častejšie rozmýšľam. Po pravde, najmenej často sa do toho aj skutočne púšťam. Respektíve, robím to skôr nárazovo. V určitých vlnách. Teraz nemám na mysli také to bežné utieranie prachu, umývanie umývadla či okien. Skôr mám na mysli poriadok vo veciach, ktoré sú okolo mňa.

Od istého času ma prenasledujú myšlienky, čo bude raz, keď nebudem. Kto to po mne bude triediť. vyhodia to všetko do kontajnera? Poslúži to niekomu? Alebo nemám tu také veci, čo by som ani nechcela, aby niekto dostal do rúk?

Riešim to dosť často aj v súvislosti so situáciou v širšej rodine, kde máme typických zberačov všetkého. A nech je akokoľvek, raz to bude treba po nich vypratať.

Poradite, co je to?

Tento rok sa nam s teplym pocasim doma-vonku objavili male oranzovo-cervene chrobaciky. Velkost necely milimeter. Su na terase, na muriku plota, na zahradnom nabytku, na niektorych kvetoch, na smetnej nadobe... vzdy na slniecku. Neposedne su a hmyria sa stale hore-dole. Ked zajde slnko, tak niekam zmiznu.

Vobec neviem, co je to zac... ci sa ich obavat, alebo si nevsimat. Pytala som sa starsich v rodine, susedov, kolegov, ale nikto to nevie zaradit.

Poznate to niekto?

Vyhlásenie o ochrane súkromia - Uchádzači o zamestnanie

Vážený úchádzač, 

Blogy Naničmama.sk: 

Vyhlásenie o ochrane súkromia - Klienti

Toto vyhlásenie o ochrane súkromia sa vzťahuje na vás a na vaše osobné údaje, pretože ste klientom Petit Press, a.s.. Petit Press, a.s. je spoločnosť, ktorá vystupuje ako prevádzkovateľ pri spracúvaní vašich osobných údajov. Toto vyhlásenie vysvetľuje ako budeme používať osobné údaje, ktoré získame od vás alebo od tretích strán počas trvania vášho zmluvného vzťahu s Petit Press, a.s..

Blogy Naničmama.sk: 

Vyhlásenie o ochrane súkromia - Zásady ochrany osobných údajov (dodávatelia a ostatní)

Tieto Zásady sa vzťahujú na spracovanie vašich osobných údajov ako zástupcu nášho súčasného alebo budúceho dodávateľa alebo obchodného partnera.

V prípade, ak máte záujem získať podrobnejšie informácie ako sú uvedené v tomto vyhlásení, obráťte sa, prosím, na osobu zodpovednú za ochranu údajov (viď nižšie).

Toto vyhlásenie môžeme z času na čas aktualizovať aj bez upozornenia. Preto vám odporúčame, aby ste sa pravidelne oboznamovali s jeho znením.

Blogy Naničmama.sk: 

Pravidlá používania cookies

Toto vyhlásenie môžeme z času na čas aktualizovať aj bez upozornenia. Preto vám odporúčame, aby ste sa pravidelne oboznamovali s jeho znením na nasledovnom linku: Pravidlá používania cookies. 

Táto verzia vyhlásenia bola vydaná dňa 10. mája 2018 a je platná pre všetky domény prevádzkované spoločnosťou naničmama, s.r.o. - nanicmama,sk, artmama.sk, medovniky.artmama.sk, zahrada.artmama.sk a tortyodmamy.sk.

Blogy Naničmama.sk: 

Zásady ochrany osobných údajov

Spoločnosť naničmama, s.r.o. rešpektuje súkromie všetkých dotknutých osôb, s ktorými sme v kontakte bez ohľadu na to, či osobné údaje spracovávame sami alebo inými stranami. Je pre nás dôležité, aby každý chápal, ktoré osobné údaje o vás spracovávame, prečo to robíme a aké sú vaše práva. Preto vám odporúčame, aby ste si prečítali tieto Zásady ochrany osobných údajov, ktoré vám poskytnú viac informácií o spracovávaní vašich osobných údajov spoločnosťou naničmama, s.r.o..   

Blogy Naničmama.sk: 

Vzťah k pôde...

Nie bude to politicky ladené... aj keď by mohlo, vzhľadom nato, ako sa naše prevažne poľnohospodárske Slovensko /kedysi/ začalo macošsky správať k svojej úrodnej pôde.

Stretnutie v apríli v Demänovskej doline

Srdečne vás pozývame na spoločné jarné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok 27.- 29. apríla 2018 do Demänovskej doliny do hotela FIM. Čaká nás stretnutie spriaznených duší a zaslúžený oddych. Ak máte záujem, tvoriť, prípadne iný nápad, na spoločný program, píšte, môžeme niečo menšie skúsiť pripraviť.

Tu sú všetky detaily ohľadne ubytovania, stravy a relaxu. Prosím, prečítajte si pozorne aj informácie ohľadne prihlasovania a platby zálohy, iba tak budeme mať rezervované  ubytovanie.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.