Ostatné

Darujme sladké Vianoce - Košice a okolie

Darujme sladké Vianoce ľuďom bez domova! Aj vďaka  nášmu spoločnému projektu, ktorý organizovala Aramana, som mala tú česť zoznámiť sa s úžasným a pritom veľmi skromným človekom, otcom Gombitom.

V kníhkupectve

Po nákupoch sme s manželom zablúdili aj do kníhkupectva. Nebolo to také úplne bežné kníhkupectvo. v podstate sa tam nenájdu rýchloobrátkové knihy, ťažko by tam čloek hľadal červenú knižnicu.

Je múdra, lebo bola dlho kojená.......

Úsmevno-smutné podanie o dojčení.

Jesenné momentky

V sobotu sme sa vybrali na chvíľku do lesa. Priznám sa, nechcelo sa mi veľmi, ale nakoniec som bola rada, že som sa prekonala:) 

Lyžičky

Upratujem kuchynskú linku. Nie, nebojte sa, nie je to predvianočné upratovanie. Keď tak nad tým rozmýšľam, tak je to skôr veľkonočné upratovanie asi tak 2-3 roky dozadu Pohoda

Nikam sa neponáhľam, tak postupujem pomaly. Dve, tri poličky alebo šuflíky za týždeň ÚsmevÚsmev

Workshop

Tak som si prečítala o tom, ako sa v Žiline konal workshop o dopravných problémoch. A najzábaavnejšie na tom celom je to, že niektorí účastníci ho nestihli. Síce mali časovú rezervu, ale dĺžku kolóny pod Strečnom nedokázali odhadnúť správne Veľký úsmevVeľký úsmev

 

Upozornenia na nové komentáre z naničmamy mailom

Milé, dievčatá, niekoľké z vás sa sťažovali, že ak dlhšie neprídu na naničmamu, tak nemajú dobrý prehľad v tom, kto im komentoval príspevky.

Preto sme spustili automatické odosielanie upozornení, keď niekto zareaguje na váš príspevok a komentár. Funguje to tak, že ak niekto pridá komentár k vami vytvorenému príspevku alebo komentáru reakciu, príde vám o tom informácia do e-mailu, ktorý ste použili pri registrácii na naničmame.

Ako sa vytrácajú zmysly

Konečne som rada že som sa dočkala toho že vedci zverejnili to čo si ja už dávno myslím. Údajne tým že použivame navigáciu tak človek začal strácať najcennejší zmysel a to ORIENTÁCIU, jednoducho ho mozog považuje za zbytočný. Dokazali to tuším ruskí vedci, ktorí sa vraj okamžite vzdali navigácie.

Záverečné info k stretnutiu v Liptovskom Jáne

Dievčatá, Jesenné stretnutie, je už predo dvermi. Pridávam krátky súhrn k jeho priebehu:

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.