Sen, či?

Dievčatá, včera v noci sa mi stala taká zvláštna vec. Zaspala som na gauči v obývačke. V noci som sa zobudila na to ,že počujem ako ma dcéra ohlasuje že mamina. Zľakla som sa a ako som to počula tak som mala pocit, že mi stojí pri hlave. Zobudila som sa s výkrikom a ešte jej hovorím, že ale som sa zľakla. Takto ma zobudiť. Otočím sa a tam nikoho. Tak som si pomyslela že asi ma ohlasuje z detskej. Zakričcala som a nič. Idem sa pozrieť a ona spala. Neviem či to mohol byť sen ale mám taký pocit akoby som už bola hore a jasne som to počula. Keďže som to nečakala tak som sa zľakla- ako keď vás niekto naplaší a s krikom som sa zobudila. Alebo to bol tak živý sen? Stále mám taký čudný pocit, neviem si ho vysvetliť. Ale som presvedčená že som už bola zobudená a hlas som počula. Teraz keď sa v noci zobudím, normálne sa bojím ísť aj na vecko.

Diskusie Naničmama.sk: 

Čo sa snívalo dcére? Úsmev

Ja furt hovorím, že krajina snov je prepojená. Mrkám

Inak, také mávam občas aj ja - príliš živé sny a potom človek nevie, čo sa mu sníva a čo nie.

Ona ťa naozaj zo svojho sna volala a ty si to zachytila, tak sa naozaj prepojuje. Ma to veľký význam - budí ťa aby si sa prebrala a začala riešiť veci, alebo  ti dáva výstrahu. jednoznačne ide o teba  v prvom rade.

Z vlastnej skúsenosti - prebudenie zo sna, pre volanie na moju osobu, mi pomohlo sa nadýchnuť, pretože som mala v spánku veľmi plytké dýchanie. Tiež som bola chvíľu vystrašená, či snívam, alebo nie. Potom som si uvedomila, že niekto nado mnou drží stráž a zasiahol v správny čas.

presne tak veci fungujú. Myslím že každému sa stane že aj v bdelom stave odrazu povie nejaké meno či mama alebo niečo iné, väčšinou sa človek za to zahanbí ale pritom to nie je hanbu, lebo je to o niečom vyššom a nemusíme všetkému vždy rozumieť. Tak nejako naše duše komunikujú a tvoja dcéra vôbec nemusela snívať alebo si nemusí absolutne nič pamätať. To nie je o tom, ale o tom že to bolo potrebné ťa prebudiť.

Ďakujem Vám dievčence za objasnenie. Vôbec by ma takéto niečo nenapadlo. No musím pravdu povedať,  ani tomu veľmi nerozumiem. Už sa mi stalo párkrát, že som sa zo sna zobudila s krikom ale to bol sen. To si pamätám. Toto bolo také skutočné ako naozaj. Neviem o čo tu išlo ale účel asi splnilo. Zobudila som sa.

Ešte som rozmýšľala či to nemalo taký význam, že zobuď sa aj  v živote. Či niečo neprehliadam.

áno , aj taký význam to môže mať. jednoducho dcéra tam vidí niečo a nemusí si to ani len uvedomovať.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.