Rozhodnuté-podporíme Slovensko

Tak po diskusiách čo a ako leto ,jeseň ak bude všetko v norme lebo treba zladiť aspon 4dni dovolenky sme sa rozhodli,že tohto roku dáme "spodok"Slovenka ..niekde  možno od Fiľakova po slovenské toskánsko-Tokaj.Teším sa hlavne na vínko...nie som alkáč ale tokajské to môžem...Plánujeme autom +bike.Tí čo budú vládať pojdu na bike,čo nie odvezú sa ,prípadne striedačka..Auto je zázemie-pre mňa už musí byť aspon každý druhý deň..

Mladí tí si neodpustia bike-park v Rakúsku no a mne ak to vydá tak konečne smer Poloniny alebo aspon Spiš...

A tento víken už máme prvé pokoronové rodinné stretko..velmi sa teším(ale veru trošička mám obavy aby sa niečo neposralo...).

Komentáre

Tak to znie ozaj zaujímavo. Dolná časť Slovenska má tiež svoje svoje čaro, aj keď asi viac poznám, len tú od Štavnice na východ .... Tak nech sa všetko podarí, a hlavne ste všetci zdraví. 

Práve mám od známeho, ide teraz v lete toto a páči sa mi organizácia. Na prvé miesto príde autom. odtial ide ráno na bicykli. Cez den mu batožinu prevezú do ďalšieho cieľa. Takto má naplanované 2 týždne. Na koniec ho privezú k miestu, kde na začiatku auto zaparkoval. Tá stránka je fakt slušne spracovaná, v prvom momente som pozerala, že to ide asi po slovensku. Nie, sú kvalitné preklady vo veľa jazykoch.

Možno je také niečo aj u nás.

ÁnoÁnoÁno

Paráda.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok