Jesenná súťaž: Vyhrajte balíčky Dr.Oetker

Zapojte sa do jesennej súťaže na Naničmama.sk. Pridajte do 21. novembra 2021 ľubovoľný recept s vlastnou fotografiou a máte šancu na výhru. 

Jesenná súťaž na NM 21

Svoje recepty vkladajte do príslušnej kategórie v závislosti od toho o aký recept pôjde. Na všetkých, ktorí do 21. novembra pridajú na Naničmama.sk aspoň jeden ľubovoľný recept  s fotografiou, čakajú zaujímavé ceny.  

Pri pridávaní príspevku, ktorý chcete prihlásiť do súťaže, je potrebné udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Organizátor súťaže doručí výhry len na územie Slovenskej republiky. Prečítajte si podrobné pravidlá súťaže.

Čo môžete vyhrať so svojim receptom:

1. - 5. miesto pre prispievateľa receptu: balíček produktov Dr.Oetker v hodnote 30 €

Ceny do šúťaže jeseň 21

6. - 10. miesto: Šesť vydaní časopisu Torty od mamy v hodnote 15 €

Časopisy torty od mamy 2020-21

Časopis pre všetkých milovníkov tort plný originálnych receptov a podrobných fotopostupov na torty a zákusky.

Ako vyberieme výhercov 

Desiatich výhercov vyžrebujeme. 

Mená výhercov uverejníme najneskôr 25. 11. 2021. Víťazov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy uvedenej pri registrácii na Naničmama.sk. Na základe výzvy nám výherca pošle svoje meno, adresu a telefónne číslo. Údaje budú použité výhradne na doručenie výhry. V prípade, že výherca do 10 pracovných dní nezareaguje na výzvu, jeho cena prepadne náhodne vyžrebovanému súťažiacemu.

Kvalitná a zdravá pauza plná energie 

Trendy novinka Ryžová kaša Jahody, chia Dr. Oetker je certifikovaný bezgluténový výrobok obsahujúci tie najkvalitnejšie suroviny. 
•    45 % celej ryže z Talianska
•    semienka chia a kúsky jahôd
•    má znížený obsah cukru o 30 %*
•    nízky obsah soli a tuku
•    obsahuje zdraviu prospešný inulín
•    je ľahko stráviteľná
•    a je vyrobená na Slovensku!

Neobsahuje glukózový sirup, syntetické sladidlá, stabilizátory či emulgátory. Praktické „jednoporciové“ balenie umožňuje mať ryžovú kašu vždy poruke. Stačí 150 ml horúcej vody, zamiešať a výborná pochúťka je pripravená. Vyskúšajte ju kombinovať s čerstvým ovocím alebo rôznymi druhmi orechov. Fantázii sa medze nekladú. Prajeme vám dobrú chuť! 
 

Drvené kakaové bôby Dr. Oetker

Spoznajte super NOVINKU – Drvené kakaové bôby Dr. Oetker, ktoré sú modernou superpotravinou so všestranným a atraktívnym využitím. Vyznačujú sa jemne chrumkavou konzistenciou, ľahko korenistou a príjemne horkastou čokoládovou chuťou a vôňou, ktorým garantovane podľahnú vaše chuťové poháriky. Kakaové bôby sú ideálne ako originálna prísada do cesta, alebo dekorácia na rôzne múčniky či sladké pečiva. Jedinečné využitie si nájdu aj pri príprave raňajkových kaše, müsli, smoothie alebo ako chuťovka a zdroj energie kedykoľvek počas dňa.

Kakaové bôby sa vyznačujú vysokým obsahom vlákniny, fosforu, horčíka a veľmi nízkym obsahom cukrov, čo poteší každého milovníka zdravého životného štýlu. Vyskúšajte ich podľa vlastnej fantázie a doprajte si superfood zážitok ako nikdy predtým! 
Drvené Kakaové bôby Dr. Oekter pochádzajú z udržateľných zdrojov s certifikátom Rainforest Alliance. 

Komentáre

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej jesennej súťaže a podelili sa o svoj recept.

Tu sú vyžrebované výherkyne:

1. - 5 miesto: Oľga Birošová, Martuška 123, M.a.r.i.a, melisa, Valika475 - ktoré obdržia balíčky produktov Dr. Oetker

6. - 10 miesto: frommykitchendotcom, miloska, daxita, AngiVeve, Alena7 - ktorým zašleme časopisy Torty od mamy.

Výherkyniam srdečne blahoželáme, pošlite nám, prosím, cez Kontakt svoju adresu a telefónne číslo, aby sme vám mohli doručiť ceny. Ďakujeme.

Ďakujem krásne, balíček poteší Kvietok, gratulujem výherkyniam Tlieskam

Ďakujem veľmi pekne za výhru a blahoželám aj ostatným výherkyniam:))

Aj ja sa pripájam a všetkým blahoželám. 

Hambím saďakujem a gratulujem aj ostatným Slnko

Taktiež som rada, že aj moje recepty mali úspech, ďakujem za výhru. 

Došla Vam moja adresa ? neviem, či to včera odoslalo ..

Ďakujem a blahoželám aj ostatným

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok