reklama

Ako dlho vydrží umývačka riadu?

Kamila , 15. 03. 2023 - 15:33
Ako dlho vydrží umývačka riadu?

pixabay.com


reklama

Naša 17. ročná umývačka začala uprostred týždňa štrajkovať. Zahlásila voľajakú chybu FA a koniec. MM zistil, že to vraj snímač prietoku nefunguje.

Prišla sobota ta, že ju ide opraviť. Kým sme prišli na to, ako vydolovať z kuchynskej linky vstavanú umývačku, chvíľu trvalo. Drahý riešil priamo umývačku, ja videá na internete. Po ťažkom boji s a nám ju podarilo vybrať.

Potom sme začali hľadať, ak sa dosať k motoru, čerpadlu a iným serepetičkám. Všetko bolo úplne na spodku. Nakoniec nás zachránilo, nejaké talianské video, vďaka, ktorému sme zistili, že náš prietokový snímač je iný, ako sme pôvodne hľadali. Vybrali sme snímač, vyčistili nádovy, dali ho späť a umývačka zázračne funguje.

Už sme aj špekulovali, či netreba novú. Umelá inteligencia hlási, že bežná životnosť umývačky je 7 - 12 rokov v závislosti od rôznych činiteľov - ako kvalita vody, frekvencia použivania, udržba, čistenie, kvalitný výrobok... Z toho mi vychádza, že naša Whirpool babička, nadsluhuje. Tak snáď ešte chvíľu bude.

Dievčatá, aké sú vaše skúsenosti so životnosťou umývačky riadu?


reklama


reklama

balalajka, Po, 27. 03. 2023 - 07:24

Výbornú skúsenosť mám. My máme umývačku 5 rokov. Ako novú. Stále totiž nezapojenú Váľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlaheVáľam sa od smiechu po podlahe.

Kamila, Po, 27. 03. 2023 - 10:08

Oj, to naozaj, tak to fakt dlho vydrží Chichocem saVeľký úsmevVáľam sa od smiechu po podlaheNa čom to stojí?

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama