Čapovaná drogéria

Žilinčanky, závidím vám! V meste vám otvorili čapovanú drogériu. Prídete, načapujete si saponát, šampón a ste vybavené. Je to tak pekne ekologické, žiadny zbytočný odpad. Nie je niečo také aj v Bratislave? Googlim, googlim, ale nič také som nenašla.


 

Diskusie Naničmama.sk: 

Máš čoÚsmeva je to moja neter.

No tak to je teda koniec:DDDD Aká náhoda:) Veľmi veľmi veľmi jej držím palce, je to skvelé!!!

No moja to je len začiatokÚsmev,odkážem ďakujem pekne.Ona si to tu prečíta.

U nás toto existovalo cca 2 roky po revolúcii aj čapované sirupy ale neujalo sa. Ani drogéria.
 

Ja by som to privítala . Sirupy u nás fičali, keď boli deti malé , mala som takú fľašu na bombičky a vyrábala som im malinovky a pre nás tonik a colu. Celkom dlho nás to držalo.

Ale často používaná drogéria , za dobrú cenu, to by bolo super. U mńa hlavne jar na riad a aviváž, brala by som hneď.

Ono ide aj o to, čo čapujú. Originál jar a lenor to asi nebude. Takéto značky to nemajú zrejme ani zapotreby lebo sa predávajú samé.

Máte pravdu, kvalita týchto produktov sa nevyrovná "čapovanej drogérii." Pri používaní čistiaceho prostriedku na riad ....  som mala ruky vysušené a dopraskané až do krvy. Ked som začala používať čapovaný prostriedok na riad, ktorá je dermatologický testovaná tak tento problém už neriešim. Dokonca mi mastnú plastovú misku umyla v studenej vode na prvý krát. 

a nepoužívaš umývačku?a tento poznáte:viete prečo má maminka tak hebké ruky?lebo riad umýva otecko.Úsmevono tieto výrobky nie sú umelo prifarbované a ja by som sa zamerala aj na detičky,kedysi nebolo toľko ekzémov ako teraz,podľa mňa ekologické vraví samo za seba.

Ja používam umývačku a pri ručnom umývaní rukavice. Nevidím dôvod chytať chemikálie do holých rúk. Rukavice používam aj keď čistím ekoproduktmi, octom, sódou moja zdravá koža je mi prednejšia. Inak ekovýrobkom fandím aj biokozmetike.

V KE čapujú ekosaponáty v biopotravinách, neviem či tam majú aj kozmetiku. Aj som začala ale akosi to nedotiahla.

tak ma napadlo chlapi chodia do šenku na čapované a my baby budeme mať čapované čistiace prostriedky,to je spravodlivosť baby budú makať,chlapi kecaťÚsmev,treba vyskúšať priniesť si také malé fľašky od nealko a ísť načapovať,odporúčam.

V Bratislave je predajňa MYDLINKA, EKO drogéria, Rožňavská, OC-Freshmarket

Zoznam najdete tu, aj s mapkou :) https://ecohero.sk/capovane-drogerie-na-slovensku/

Čapovaná drogéria je ponúkaná v super obchodíku v mestskej časti Vajnory, v blízkosti kostola. Je to časť Bratislavy. Včera som tam bola nakúpiť, vedie to zanietená babenka, milovníčka bezobalového predaja, eco/bio produktov. Má tam veľa tovaru.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok