Červíky v kúpeľni.

Dobrý večer. Chcela by som poprosiť o radu. Začali sa mi objavovať v kúpeľni na kraji vane pod tesnením maličké červíky asi 1-2 cm, tenké ako vlas. Keď vycistim kúpeľňu chémiou tak na chvíľu zmiznú a potom sa po čase objavia znova. Neviem ich ani identifikovať. Nikde na internete som ich neobjavila. Ak by ste mi vedeli povedať čo sú zač a ako na nich budem rada. Za odpovede ďakujem.

Diskusie Naničmama.sk: 

fúha..u nás sa občas objaví tzv.rybenka.ale toto?

Nemáte zvieratká? Pripomenulo mi to hlístu z obrázku. Len neviem, či to tak dlho mimo organizmus prežije.

Musím odčerviť Zet Chichocem sa.

Fúha... to je divné v kúpeľni. V komore by mi to ešte dávalo zmysel. Ja by som asi poriadne odfotila červíka, tak aby ho bolo fakt dobre vidieť a poslala to na konzultáciu do nejakej deratizačnej firmy alebo by som skúsila aj entomologickú spoločnosť pri SAV. Chcelo by to dobrú fotku, aj google vie vyhľadať podľa fotografie, len by musela byť naozaj detailná.

my sme raz poslali v obale od kinderka takého"pidi škorpionika" do asi prirovedecká fakuta?no už neviem bolo to dávno..a prišla odpoveď že to roznášajú hlavne jelene a pod.

inak celkom zaujímavé to bolo čítať..aha to ešte neboli ani aplikácie v tf.na rozpoznávanie.

Fuuu... Takéto som veru nevidela. My chováme len rybky v kúpeľni. Slnko

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok