Čo s nami robí extrémne teplá jeseň?

Akosi, čo je veľa to je moc. Ja viem, treba veci prijímať pozitívne, slnko svieti, teplúčko je ....... Však by sme sa mali tešiť zo krásneho slnečné počasia, veď aj tak s tým nič nenarobíme.

Len vysoké teploty, málo zrážok prehlbujú dlhotrvajúce suchá. Aspoň u nás. V kuchyni mi poletujú mušky, synátor sa sťažoval na komáre ..., čo chvíľa začnú pučať stromy, kvitnúť jarné kvety?

Inak doteraz som na sebe nebadala žiadne alergické prejavy ..., ale  posledných pár dní, soplím, oči mám podrždené ... Dievčatá alergičky, čo s vami robí takéto extremne teplé počasie, veď peľ by už nemal byť v ovzduší ... Či?

Aj virózy okolo seba registrujem,, tiež som si takú fajnú pred pár dňami užila. To si máme ozaj zvykať na extrémne dlhé letá, teplú jeseň a žiadnu zimu? Asi nám nič iné neostane ...

Diskusie Naničmama.sk: 

Ja viem, keď máš dom, pozeráš sa na to inak. Ja som sebecká a osobne momentálnu situáciu vítam - každý jeden deň, keď nemusíme púšťať kúrenie je super, vidím ušetrené peniaze. Naviac, v tomto počasí sa mi oveľa lepšie jazdí.

Ono je to opticky fajn, aj k večeru je príjemne, len nerozumiem, prečo zrazu fungujem, ako pri alergickej nádche, nikdy som nemala a tie malé mušky, čo sa objavia pri každom jedle ma už tiež rozčuľujú ... a stále u nás pretrváva problém s nedostatkom pitnej vody, aj keď už aspoň trošku popršalo . Viem vydumujem. Hambím sa

No včera na východe sa teploty šplhali k 24°C, priemerné teploty sú vraj skoro o 10 stupňov vyššie ako zvykne byť začiatkom novembra ... a vraj globálne otepľovanie je výmysel ... Prekvapenie

Tak u nás nanovo zakvitla ohnica, vidieť peknú rozkvitnutú púpavu alebo sedmokrásku nie je žiadny problém. Krásne počasie si užívam, aj pošta sa ľahšie roznášala, ale nemám z toho dobrý pocit. Normálne ma potešilo, že som včera musela zoškrabávať námrazu ráno z auta. Baktérie a hmyzy majú zelenú pridlho. Asi to bude tým globálnym otepľovaním.
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.