reklama

zmena

Pridal/a yaya dňa 04. 04. 2009 - 23:06

reklama

ešte mám potrebu sa vyjadriť k jednej veci....dlho som tu nebola, dnes som len preto, že sa mi dá sedieť za počítačom viac, ako kedykoľvek za posledný pol rok....a chcela som sa s vami podeliť o zmenu v mojom živote...doteraz som sem písala, o probléme, o nevere, s ktorou som sa musela popasovať, o mojom partnerskom živote...a poklopem si...zmenilo sa to...veľa som sa tu sťažovala, veľa ponosovala, veľa trápila...a nedávno prišiel zlom, stalo sa v mojom vzťahu niečo vážne, niečo, pre čo sa môj muž začal báť, že ma stratí....náš partnerský vzťah prišiel do takej krízy, keď som ja povedala dosť...a keď môj muž si myslel, že niekoho mám....a vznikla extrémna kríza, bod, ktorí nás donútil komunikovať....povedať si veci, o ktorých sme celé roky nehovorili, situácie, ktoré sme si nevysvetlili....je toho veľa, ale tá extrémna situácia nám otvorila oči a posunula nás do roviny, keď sme začali spolu ani nie tak odznova, ale žijeme spolu teraz tak, ako sme spolu nežili ani tesne po svadbe...je tam veľa veľmi osobných vecí, situácií, rozhovorov....ale môj muž sa voči mne zmenil o 180stupňov a správa sa tak, ako som vždy snívala, že sa muž voči žene má správať...keď ju miluje...keď muž miluje ženu....mala som pocit, že tak, ako ste stáli pri mne, keď mi bolo citovo najhoršie, že by ste mali pri mne stáť, keď mi je úžasne...mala som pocit, že máte o tom vedieť...a poklopem siZlomené srdce


reklama

reklama

renka, So, 04. 04. 2009 - 23:15

Yaya, teším sa s TebouObjímam Slnko

svetlana (bez overenia), So, 04. 04. 2009 - 23:19

skvele yaya, tesim sa s tebou Úsmev

georgina, So, 04. 04. 2009 - 23:22

Yaya, držím palce Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam

motylik, So, 04. 04. 2009 - 23:22

Super správička, žiariš šťastím Tlieskam
A aj telíčku sa troška uľavilo Slnko

Baba, So, 04. 04. 2009 - 23:35

Suuupeeer!!! Veľký úsmev Nech to takto zostane navzdy! TlieskamTlieskamTlieskam

nicebosorka, Ne, 05. 04. 2009 - 01:03

Držím palce nech ste obaja šťastní Tlieskam Kvietok Slnko

vyvyka, Ne, 05. 04. 2009 - 08:43

Perfektné,nech Vám to vydrží.

lusesita, Ne, 05. 04. 2009 - 09:47

....tak takuto pozitivnu spravuTlieskam by som si tu rada precitala hoc aj kazdy denObjímam vela trvaleho stastia YAYAKvietok Kvietok

yaya, Ne, 05. 04. 2009 - 09:54

neskutočné....toľko reakcií...ďakujem Vám všetkým....priznám sa, že ste zatiaľ jediné priateľky, ktorých mám....ešte raz ďakujem....Zlomené srdce

bigmama, Ne, 05. 04. 2009 - 13:35

yaya, zo Zlomené srdce prajem, nech vam to vydrzi Slnko
bigmama Objímam

lydusha (bez overenia), Ne, 05. 04. 2009 - 14:01

Yaya, to je najlepsia sprava co som si dnes precitala...strasne drzim palce nech ti tento stav ostane trvalym Objímam Objímam Objímam Objímam Objímam

klodik, Ne, 05. 04. 2009 - 15:08

Tak táto správa ma potešila yayaZlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce ...vedela si, cítila si prečo ostávaš s manželom...nie vždy treba hádzať flintu do žita a odchádzať, niekedy aj to trápenie má svoj zmysel...U nás je to tak podobne...nám sa musel začať pred očami strácať náš syn, aby si manžel pomaličky zaćal uvedomovať niektoré veci...keby som zdupkala mne by sa čiastočne uľavilo, ale syn by si to niesol po celý život v sebe a manžel by si nikdy neuvedomil to čo si začína uvedomovať teraz...Často som pri tvojich príspevkoch premýšľala čo ťa drží v takomto vzťahu, ale keď tá naša ženská intuícia nám našepkáva,že treba zostať tak je dobré počúvať...stojí to zato...

kleo143, Ne, 05. 04. 2009 - 15:47

Tlieskam Áno Zlomené srdce Tlieskam Áno Zlomené srdce Tlieskam Áno Zlomené srdce
Tak sa zas potvrdilo,že komunikácia je vo vzťahu veľmi dôležitá.Treba vyjadriť svoj názor,ten druhý nemôže vedieť čo si kto myslí.Tak komunikujte.Držím palce.Píšte dobré správy,dobre sa to číta.

denisa123, Ne, 05. 04. 2009 - 17:56

To je krasne.... NaozTlieskam aj uprimne zoZlomené srdce zelam vsetko najlepsie v osobnom zivote a nech to tak ostane naveky... Je to supeeeeeeerTlieskam Tlieskam Slnko Slnko Slnko

adus, Ne, 05. 04. 2009 - 20:30

Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Zlomené srdce Áno Áno Áno Tlieskam Tlieskam Tlieskam
oplatí sa nestrácať nádej, držím palce, nech to vydrží

sadlonka, Ne, 05. 04. 2009 - 21:59

je úžasné, keď búrka prehrmí a vyjde nové slniečko,Slnko teším sa s tebou a držím palce!Tlieskam Tlieskam Tlieskam

dzermil, Ne, 05. 04. 2009 - 22:16

za každým mrakom je niekde ukryté slniečko. Len treba dobrý vetrík aby sa čím skôr ukázalo.Slnko

Levicka, Po, 06. 04. 2009 - 00:43

yaya...gratulujem...a poklop si....a este raz si poklop!je super pocut pozitivne spravy.....Tlieskam

elin, Po, 06. 04. 2009 - 00:43

ahoj, yaya,
som rada, ze ta tu vidim a ze s takymito spravami... Úsmev

lienka, Po, 06. 04. 2009 - 07:26

yaya si ma velmi potešila, že aj taketo "zvraty" nastávajú Mrkám
nech vam to vydrží Objímam

elca, Po, 06. 04. 2009 - 16:16

milá yaya, môžeš, prosím Ťa napísať viac, čo bol u Vás ten zlom, čo bola tá posledná kvapka, kedy sa to začalo lámať? Inak veľmi Ti to želám a nech Vám to vydrží, takéto správy človeka potešia, dokazujú, že dobré konce existujú nielen v romantických knihách a filmoch Tlieskam

yaya, Po, 06. 04. 2009 - 18:11

zlom...zlom nastal vtedy, keď sa úplne náhodou dozvedel nedávno, že som kedysi dávno uvažovala nad tým, že od neho odídem, keď som bola raz dávno platonocky zamilovaná....a keď sa dozvedel, že som bola na káve...s iným chlapom...vtedy sa veľmi opil a bol voči mne agresívny, ja som nevedela prečo, tak som mu keď vytriezvel povedala, že končím....a on sa potom začal snažiť, lebo sa si myslel, že teda naozaj niekoho mám...a jedného večera mi povedal, respektíve napísal, že vie, že niekoho mám a napísal tam milión úžasných vecí...a bál sa, veľmi sa bál, že keď mi to povie, že o tom vie, že niekoho mám, tak že ja poviem..."tak fajn, vieš to, tak ja odchádzam".....ja som síce na káve bola ale o nič nešlo, čo on nevedel, tak sa strašne bál, že odídem....ani som netušila, že sa tak bude báť...povedal mi, že to bolo jeho najhoršie obdobie, keď tušil, že niekoho mám a keď sa mi to bál povedať, že o tom vie, lebo že odídem....a práve vtedy si uvedomil, že som mala právo si niekoho nájsť (aj keď som nenašla)....že bol zlý manžel, že ma zanedbával, že sa o mňa nestaral tak, ako mal, že túži možno ešte viac po tom, aby sme mali svoj domček....ťažko sa to opisuje...bola to jedna z najdlhších vecí v mojom živote...vážne som si myslela, že ma nemá rád....že práve on si hľadá niečo lepšie....však raz aj našiel...a prečo som od neho neodišla už predtým?...pretože by nikto, nikto nevychovával naše deti lepšie ako on...

miciatko, Po, 06. 04. 2009 - 18:22

yaya teším sa stebou presne viem o čom píšeš, je nádherné ked muž miluje ženu a žena muža, prajem ti po zbytok života tak krásne na duši ako máš teraz

kefara, Po, 06. 04. 2009 - 19:36

Ach yaya, ani nevieš, ako veľmi, veľmi si aj mňa potešila týmito úžasnými správami .
Lebo okrem toho, že si šťastná sama o sebe, čož ti úprimne a zo srdca prajem, tešiac sa s tebou Zlomené srdce - si príkladom a povzbudením pre iné baby, trápiace sa podobnými problémami a príkoriami života. Slnko Slnko

Teš sa zo svojho šťastia, chráň si ho a ofukuj... býva také vratkéZlomené srdce .
Želám ti, nech táto tvoja životná sinusoida trvá dlho, dlho,dlho ... Slnko

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama