ja sa len chcem podeliť o dobrý pocit že zázraky sa deju. Presvečíl ma o tom moj MANŽEL keď sa z vlasnej vole bez okolitích podnetov postavil ku hrncom a uvaril obed s mojou MINIMÁLNOU pomocou... Nie že by to bolo po prvý krát.
Za osem rokou čo sme manželia je to možnože aj druhy krát![]()
nie že sa to dalo jest ale bolo to aj DOBRE... MOžNO Až VYBORNE.
"ZEMPLINSKA POCHUTKA"![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
To je aká Zemplínska pochuťka,daj receptík...
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
meso"najlepšie BIELE"popražíš na cibuľke, pridáš lečo podusíš a nakoniec veľa kečupu,k tomu hranolky a ryža.a keď ešte pridáš kapustičkoví šalát tak EŇO-ŇUŇO...![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Dakujem,ked budem mať ja "službu"
,určite vyskúšam...
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
no a treba mu jemne naznačiť, že sa hovorí "do tretice všetko dobré..."
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Len či si na to do tretice nepočkám nejaký ten rôčik.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
....vids....zazraky sa deju denne...ivet![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Gratulujéém
,tak už druhý-krát
- A čo dobré ukuchtil??? Môj dnes tiež varil - prihrial čo zostalo od včera
,ale kedže to bola kapustička,ktorá je na druhý den ešte lepšia - tak obed bol fanatstickýý...
