reklama

Ako sa to da zvladnut?

Pridal/a Slnieckova dňa 07. 06. 2009 - 12:53

reklama

Rozmyslam, aka som obcas sebecka... Som maminou dvom malym detickam-Natalka (2 roky) a Matko (1 rok). Obe boli planovane a velmi sme sa na ne tesili. No teraz som sa uz zacala tesit do prace, ze konecne pomozem nasmu rozpoctu a je to tu opat-som necakane tehotna. Velmi lubim svoje drobce, ale strasne sa bojim, ako zvladnem este jedno skvrna... Ved oni su taki aktivni a potrebuju tolko pozornosti. A v nasej situacii, kedze sme minuly rok kupili dom, mame 2 uvery a teraz este aj exekutora na krku (kvoli pozicke spred x rokov mojho manzela este s exzenou), ktoreho budeme musiet splatit, mam strach, ako to muz sam zvladne. Strasne by som chcela nieco robit aspon na doma, ale s mojim nedokoncenym gymplom je to dooost problem... Velmi ma to trapi, chcela by som sa na to babo tesit tak, ako na tie prve dve, no vsetko sa skomplikovalo a ja neviem, ako z toho bludneho kruhu von. Ani manzelova rodina to este nevie, lebo by ma asi ukamenovali a ohovarali este poriadne dlho Plačem


reklama

reklama

ivet36, Ne, 07. 06. 2009 - 13:37

Ahoj Slnieckova,
nic sa neje take horuce, ako sa navari....ja som tu na NM nasla baby, ktore maju pat, sest deti a prezili- mozno za dramatickejsich okolnosti.Sama mam tri a minuly tyzden mi tu vyvolavala pani z banky pre neuhradenie minimalnej splatky.Úsmev Povedala som jej, ze akonahle mi pride ten niekolkotisicovi rodicovsky prispevok, tak som v banke ako na koni.
Pozri- veciciek po dvoch detickach mas dost, takze len nieco dokupis. Byvat mate kde- a peniaze- boli aj budu. To najmensie si myslim vase dlhy nijako neovplyvni- kdezto Ty by si si to mohla raz vycitat.
A nepochopila som tu poznamku na manzelovu rodinu- ohovarali by Ta za co, ze mas tri deti, alebo ze by sa niekto dozvedel o tom, ze ste ho dali prec?
ivetMrkám

PaBe, Ne, 07. 06. 2009 - 14:35

ahoj,tiež ma zaujalo to ukameňovali a ohovárali...Čo sú to za ľudia?Držím ti palce.Všetko sa dá,ak sa chceÁno Slnko

sonia, Ne, 07. 06. 2009 - 14:43

Ahoj,no,kedže ste dieťatko nechceli mala si sa asi dopredu chrániť,nie? Teraz ti nezostáva nič iné len riešiť vzniknutú situáciu a vyrovnať sa s nou...Ale samozrejme bez stresov,ak to pôjde,lebo dieťatko všetko bude prežívať s tebou...A čo sa týka manželovej rodiny,tú nerieš,oni ta predsa neživia alebo áno?Takže jedným uchom dnu a druhým von...Držím palčeky Slnko Kvietok Slnko ...

glloria17, Po, 08. 06. 2009 - 09:44

teš sa,pri dvoch sa vychová aj tretie.teraz sa trošku potrápiš a ked vyrastú,budeš mať trojnásobnú radosť.čo by som ja za to dala,keby som otehotnela,ani neviem ako!Slnko Slnko Slnko

Slnieckova, Po, 08. 06. 2009 - 14:52

No, povedzme, ze su to dost zvlastni ludia... Zasadne presvedceni, ze ked sa postavim proti ich nazoru, ci nebodaj mam vlastny, som "ukaz", ktory si zasluzi byt vyvrhnuty z ich spolocenstva... Od niektorych som si uz vypocula par vulgarizmov, i to, ze mi zjavne vyhovuje byt doma a nic nerobit?! Ostatni to z prozaickeho dovodu zatial nevedia (zachovali by sa rovnako)...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama