Autisticke deti.

Dobrý deň. Rada by som si pokecame,S maminou ktorá má tiež autisticke dieťa V Leuskovom veku.Malý má 3.5 roka a má detský autizmus.

Iné deti Naničmama.sk: 

Komentáre

Dobrý deň, poprosila by som mamičky, ktoré majú poznatky s "karnozynom" je to doplnok pre autistov, aby mi pomohli uverejnením svojich skúsenosti. Ďakujem pekne, v nasledujúcom mesiaci máme ísť s vnučkou na vyšetrenie k MUDr. Kučerovi s vnučkou, ktorej diagnostikovali autizmus, chceme vyskúšať karnozyn... Aj my máme vnučku, ktorej diagnostikovali autizmus, začala chodiť do normálnej ZŠ, ale keďže to nezvládali spolu s p. učiteľkou, začali sme pre mesiacom navštevovať špeciálnu ZŠ. V ZŠ nám povedali že nebude písať písaným písmom, len tlačeným, že na to nemá....no ale naša šikuľlka prešla k novej p. učiteľke v špeciálnej škole a čuduj sa svete písanie jej ide ako po masle...len máme problémy s dlhším sústredením....ďalej typická trvrdohlavosť, ale ináč sme super.....ak budete chcieť niečo viac napíšem...stará mama autistickej vnučky.

 

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok