reklama

danovy bonus

Pridal/a heka71 dňa 09. 03. 2009 - 11:29

reklama

dievcata ,chcem sa opytat,mam 2 deti s predchadzajuceho manzelstva,moze si terajsi manzel uplatnit danovy bonus?ja som na materskej.dakujem


reklama

reklama

Dreya, Po, 09. 03. 2009 - 12:10

Mám dcéru z prvého manželstva a syna z druhého. Riešili sme s manželom rovnaký problém, a výsledok je tu:
- pokiaľ má terajší manžel rovnaké trvalé bydlisko ako tvoje deti z predchádzajúceho manželstva, je možné uplatniť si DB, pretože tým, že majú rovnakú adresu, je vlastne dokázané, že sa o ne obe riadne stará. Takže ÁNO, môže si uplatniť, ak má rovnakú adresu ako oni a ty.
Opakujem sa???Chichocem sa Chichocem sa Chichocem sa

heka71, Po, 09. 03. 2009 - 12:25

dakujem,mala som informaciu ,ze ano ,len o tej adrese som nevedela.oficialne nemaju zmenene trvale bydlisko,tak to bude problem

Dreya, Po, 09. 03. 2009 - 12:37

Hej, ani môj manžel si na dcéru nemôže uplatniť DB a to len kvôli tej adrese, nechce sa mu meniť doklady, ušiakovi jednému nepodarenému!!

renka, Po, 09. 03. 2009 - 12:46

heka, môžeš si oň požiadať ty sama a to tak, že podáš daňové priznanie...len tam bola podmienka nejakého minimálneho príjmu za rok, aby si si ho mohla uplatniť (neviem presné sumy, ale už tu na NM bola táto téma preberaná), prípadne skús sa informovať na DÚ...a mali by Ti vedieť poradiť aj účtovníčkyMrkám

heka71, Po, 09. 03. 2009 - 13:08

dakujem este raz,skusim to

Dreya, Po, 09. 03. 2009 - 13:09

myslíš, že žena na MD si môže uplatniť DB?
....Prekvapenie Prekvapenie Prekvapenie

renka, Po, 09. 03. 2009 - 14:12

áno, pokiaľ splňa tú stanovenú hranicu príjmuMrkám

renka, Po, 09. 03. 2009 - 14:17

pozri si staršie príspevky...daj si vyhľadať spojenie daňový bonus...bolo tam toho viac, najčerstvejšie asi príspevok BONUS od sonie z 29.1.2009

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama