Dobré ráno Slovensko!

Som unavená zo statusov a diskusií na FB. Už sa bojím otvoriť hocijakú sociálnu sieť na Slovensku, aby odtiaľ nevypadol Matovič a nasrdené a ešte viac nasrdené komentáre.

Haló ľudia! Ste tam?

Keď sme si hovorili, že sa musíme naučiť s koronou žiť neznamenalo to, že nič iné sa riešiť nebude!!!

Takže...

Dobré ráno Slovensko!

Ako ste sa vyspali?

Čo máte za oknom?

Čo vás čaká?

Tešíte sa dnes na niečo?

Bojíte sa dnes niečoho?

Alebo len tak čakáte čo ten deň prinesie a nechávate sa uniesť udalosťami dňa a toku dejov?

Ja sa teším dnes na obed. Naša donášková reštika tuším zalapala po dychu a vrhla sa na to vo veľkom. Rozšírila ponuku menučok.

A vraj má byť po týždni mrcha počasia zas kúsok slniečka na oblohe.

A teším sa na to, že si objednám pančušky, lebo som ráno šáhla do šuflíka a 2je hneď leteli do koša.

Včera som začala čítať Husitskú nevestu. Tú knihu si pamätám ako decko, že som mala v knižnici  a nikdy nečítala. Nechápem prečo. Úžasná kniha. Úplne iná slovná zásoba. Úsmev Tak aj na to sa teším, že znovu nejakú tú stránku dnes snáď bude čas prečítať.

Usmejte sa.

A ak vám dnes nik nepovedal, že vás má rád, tak posielam aspoň takéto vyznanie:

 

Krásne ráno Slovensko!

Komentáre

och, ďakujem ti. Ešte neviem, na čo sa dnes budem tešiť, ale niečo si už nájdem.

Tak sa potom podeľ, ak stihneš.

Ono človek by mal mať každý deň niečo pekné zo dňa. Aj z drobností sa treba vedieť tešiť. Trebárs aj na voňavú kávu.

Taká som zblbnutá z toho všetkého, že som si až teraz uvedomila, že dnes má junior 20 :) Teda minitortičku sme už včera mali (ostalo ešte), dnes príde kamerka do auta, takže sme aj darček stihli. A snáď dáme ešte večer po poháriku GT-čka 

Juj to sú úžasné veci.

Juniorovi všetko dobré prajem.

juniorovi nech sa darí

a  ty ako mamička maš tiež dnes sviatok, deň rodenia :)) tak tebe všetko najlepšie

čo je GT-čko?? 

Ďakujem :)

Gin - tonic

cítim sa zavalená info...vyhýbam sa správam

po večeroch si pozeráme s mužom filmy

teším sa na slniečko, hoc zubaté 

Správne.

Nedávno som čítala taký citát, myšlienku, čo ja viem, čo to bolo. Niečo takéto: Nemá zmysel zapodievať sa problémom ak má riešenie. A ak ho nemá, tak už vôbec nie.

Čo ste pozerali naposledy?

Ja som videla pekný film - Henry zo skúmavky. Len tak som prepínala programy, že niečo k žehleniu si pustím a toto si ma doslova našlo. Potešilo.

ja osobne každý deň prežívam také tie malé šťastíčka..zatial sme zdraví,mám mamu ktorá je fit,ešte aj prácu,rodinu ktorá je síce roztratená ale sme v kontakte a to tam rátam sesternice a aj ich deti..dočítala som pár kníh ale dnes večer začínam zas hačkovať lebo včera mi doniesli nejakú vlnu a priadzu,že ak to bude do vianoc bude to ako darček odo mňa(no sú prefíkané ale mám ich rada)..ale takéto jesennné dni mi hladí dušu aj horiaca sviečka(nesmie byť voňavá!) a potichu dobrá muzika a ja zahrabaná v deke buď pri knihe alebo ručné práce..

ale vždy ma poteší ked príde dospelý synátor a od dverí kričí ahoj mamuška(a to ako pubertiak v autobuse sedával vždy dalej odo mňa).

a čo sa týka správ-už velmi nesledujem a siete FB,Tw-nie som tam.ani mi to nechýba.Ale deti sa včera priznali,že dosť zredukovali kadejakých priateľov či čo,povypínali si čosi..dosť ich to obťažovalo ale hlavne sklamali ich ako ľudia..

ale tú vetu,že "dobré ráno slovensko"..mám rada.Rozhlas zapínam hned ráno o 0500 ako vstanem a je mojím spoločníkom kým nejdem do práce..a kým ráno vysielal "národnýbuditeľ" (lebo chodil skoro do práce a cez rozhlas budil ľudí) redaktor Bomboš tak to býval bonus navyše lebo mal príjemný hlas.

Som rozmášlala, či nahodiť tému - čo máte práve na háčiku aleho ihliciach. A som sa obávala, že tu nie. A ako vidím, aj áno ÚsmevÚsmev

Aj u nás krásne Slnko svieti. Taký dobrý jablkový koláčik som včera upiekla. Úsmev

A po dlhom čase rehlila ako koza, na netflixe pozerám serial Grace a Frankie. Miestami je to malinko aj o tom koľko toho ešte zvládnem, cítiť sa trápne za hlavných hrdinov, ale pomedzi to sú ozaj krásne myšlienky a hlavné hrdinky po sedemdesiatke . Jane Fonda vo svojich 82 rokoch je pre mna nedostizny vzor. 

A pomedzi to si robím radosť takto a k tomu som pridala aj hudobnú párty sama so sebou, bo moju hudbu doma len ja zvládam, ale kú radosť mi robí. Úsmev

 

Dobrý večer Bozkávam​​​​​​

Neviem kde začať Váľam sa od smiechu po podlahe​​​​​​

Druhý deň dávam dokopy mamke kuchyňu, menili sa dvere a už ju bolo treba maľovať, podlahu treba novú...no chrbát v prdeli Váľam sa od smiechu po podlahe​​​​​​

Foťo pri tých dažďoch trpel bolesťami takže nervy v prdeli... 

Vo firme kde robí decko prepúšťajú 70 ľudí, on je na rane lebo tam robí krátko... 

Teraz zaspať nemôžem bo som sa zase dožrala opečkov Hambím sa​​​​​​

...nech zajtrajšie ráno prinesie krajší deň Srdce

čo sú opečky?

My tak voláme sušené jablká SlnkoSlnkoSlnko

ObjímamObjímamObjímam

aramana..dobre sa to hovorí mne,čo nie som v tvojej koži "že nie vždy svieti slnko"..Objímamale ono zas zasvieti a bude fajnSlnko

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok