Jesenné ľuftobranie

 Posledných pár dní, keď na mňa doľahne kríza, schytím voľajakú bundu, obujem botasky a vybehnem aspoň na chvíľu do polí ľuftovať hlavu. Dnes som na tom bola podobne, len som so sebou stihla vziať aj foťák, dokonca s väčším objektívom, čo ostal po fotení koláčkov ... Ešte som sa tradične vracala po kartu, čo bola zapichnutá v PC, bo však načo mi také nepodstatné. Hambím sa Pokusila som sa zachytiť rýchlo miznúci záchvev jesenných farieb v zapadajúcich lúčoch slnka. Slnko Milujem jeseň.

Jesen 01 Jesen 02 Jesen 03 Jesen 04 Jesen 05 Jesen 06 Jesen 06 Jesen 07 Jesen 08

Jeseň Jesen 08 Jesen 09Jesen 09

Jeseň 10

Komentáre

Nádherne zachytenie sa ti podarilo, ja som bola v lese aj foťak v batohu som si zobrala ale ledva som chodila a tak som foťak ani len nevytiahla, ale statočne sa každý deň ľuftujem. Konečne prekrásne jesenné dni.

Veru nádherné počasie máme, dopraje nám možnosť naplno si vychutnať čaro jesene.

Nádhera. Ja som v nedeľu bola na malom cyklo výlete a kochala sa tak z cesty. Snáď ešte jeden víkend víde taký krásny a nasadnem na horský do kopcov. Lebo u vás je to absolútne čarovné.

Vyzerá to, že víkend by ešte mohol byť pekný, čo som pozerala predpoveď. Mňa čaká športovanie v záhrade. Hambím sa

My už na západe v nedeľu silný dážď PlačemPlačemPlačem ... a od stredy nejak pod nulou Veľký úsmevVeľký úsmevVeľký úsmev ... Mlčím

krásne! 

Ano, vonku je teraz za slniecka fajnovo... a ked este najdes zopar hribikov, tak je to super.Slnko

 

Krasne fotografie, milujem jesen....taku tu, ktoru vie namiesat len priroda...

juj ale ozaj krásne fotky!Srdcetiež milujem jeseň len akosi ju nestíham...ale teda na fotky som sa vypozerala kvalitneÁnoešteže sme ju s deckom v tom Jáne stihli trošku vychutnať na prechádzke, inak ju teraz dokážem vnímať len ako skoro denno denné odpratávanie lístia z obrovského orecha...aaaa ja skúsim ešte nájsť pol krásneho slnečného dňa a ponoriť sa do tej nádherySlnkomusímÁno

Nájdi si určite, slnečná jeseň je dušehojivá, už sa nám kráti. Úsmev

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.