Ako ste to zvládli?

Ani neviem ako začať,ale napíšem.Po 20 rokoch má opustil manžel kvôli inej žene.Sme tesne pred rozvodom.Odkedy odišiel nekontaktuje ani naše dve dcéry.Keby má opustil kvôli mladšej,ale tá ženská je v mojom veku,s dvoma deťmi.Neviem sa s tým vyrovnať,je to veľmi ťažké.Ako sa toto dá zvládnuť a prežiť?A ešte mi chce mladšiu dcéru zobrať do striedavej starostlivosti.Ja to všetko nechápem čo sa deje,príde mi to ako zlý sen.Človek ktorému som verila,spoliehala sa na neho urobí také niečo.Ako,sa dá s niečím takým vyrovnať a zmieriť?

Diskusie Naničmama.sk: 

Pani zuza, mne sa stalo niečo obdobné, mňa zas podvadza manzelka s mužom ktorého zena je v base a má 4 deti.tak mu pomahala až sa doňho zalubila, Mame však v pestunskej strarostlivosti 7 deti, ktoré su s toho psychicky na dne vcetne mňa. Nakoniec sme sa s manzelkou dohodli, že budeme sa starať spolocne o domacnost a deti a budeme zit tkzv vedla seba a nebudem sa miešať do ich vzťahu. Viem vás pochopiť čo zaživate, je to šok, s ktorým sa treba psychicky vyrovnať, človek ktoremu plne dôverujem zrazu zradí deti a principy rodiny. Ja si púšťam meditacie z jutube ,trochu to pomáha, držím vam palce ,nech sa dostanete do normalneho stavu, mne to tiež dlho trva.

Ako to zvládneš? - tak ako mnohé, len to bolí a bolí a chce to čas.

Popísali sme o tom už mnoho na týchto stránkach, ale poviem ti jedno ak ti niekto cudzí povie že si fajn, alebo niečo podobné a ty si začneš uvedomovať samu seba a začneš sa vidieš lepšie tak nájdeš aj silu veci pochopiť a prijať. Never že to len tak prebolí, nič také sa nedeje, ale pochopiš mnoho signálov ktoré ste návzajom vysielali a nevideli ich, bude ti to dávať iný rozmer.

Vždy príde nové ráno a záleží len na teb ako ho príjmeš a naložiš s ním, je to tvoj život a si to ty.ObjímamObjímamObjímamSlnkoSlnkoKvietok

Ďakujem pupavienka !
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.