Chceme vyhrať 3 lístky do Tatralandie na pondelok 4.10. !!!

Baby, mohli by sme vyhrať tri lístky do Tatralandie pre Naničmamu a potom vyžrebovať jednu záujemkyňu spomedzi nás. Alebo tri... to sa už dohodneme neskôr.

Stačí znova kliknúť na "Páči sa mi to" na môj komentár - Aj NANIČMAMY by chceli vyskúšať atrakcie Tatralandie-, ktorý nájdete TU.

A keď už toľko klikáme, nedá mi nespomenúť, že aj mamamata súťaží a podporiť jej fotografiu s názvom LÁSKA JE SLABÉ SLOVO(znova klik na "Páči sa mi to") ju môžete na TOMTO LINKU.

Ďakujeme!!!

Komentáre

súťaž trvá do zajtra, čiže do nedele do 18.00 h. Kto má záujem o lístky a bude môcť ísť v pondelok do Tatralandie (www.tatralandia.sk) napíšte komentár. Ak treba ubytko, prenocujem vás alebo niečo zariadime Slnko . V Tatralandii je famózne celý rok, jeden dospelácky lístok stojí 17€, čiže sa oplatí zvíťaziť.

Nie som si istá, ale mám taký pocit, že raz sa tu snažila získať tatralandiu Maka- chcela sa tam dostať so svojimi deťmi /príbeh zverejnila len raz, ale je nezabudnuteľný/. Vtedy asi však šlo nielen o lístky, ale aj o pobyt. No, každopádne, ak tie lístky dokážeme, navrhujem spýtať sa jej. Bolo by super, keby sa tam s deťmi mohla dopstať, keď už to prvý raz nevyšlo.

ja suhlasim, isto ich nechcem pre seba (aj tak sme teraz vsetci chori a my sme si tatralandie uzili, ked som tam pracovala) a su to ozaj lahulinko ziskane listky. Zatial mame 9 hlasov a sme na druhom mieste. Prve miesto ich ma zatial 15. Sutaz konci dnes o 18.00 h. Dievcata, ozaj tie listky nikomu nedoprajete? Ved to nie je az taka velka namaha.

Amalka, zle si to vysvetlila, rozklikla som stránku Liptov a kým som pochopila.................možnože preto naničmamky nehlasujú.Dlho mi trvalo, kým som našla, že kde mám dať páči sa mi to.

asi mas pravdu vyvyka - cize treba otvorit stranku Liptov a na nastenke je status o sutazi. Pod nim su pridane komentare, medzi nimi aj moj nanicmamovsky a nan treba kliknut, ze sa paci.

mam poslednych 20 minut a potrebujem 20 hlasov, pomozete este?

ďakujem všetkým, čo sa zapojili, prehrali sme o 2 hlasy Mlčím . Nabudúce to hádam vyjde Slnko

Nevadí, systém už vieme, ako píšu, ešte sa bude hrať, a nabudúce vyhráme určite, určite.(sun)

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.