Načo je nám hlava triezva
zrovna dneska na Silvestra
to čo bolo už je passé
budúcnosť neistá je zase
netreba sa takým trápiť
poďme sa my radšej napiť
![]()
keď nie vína, aspoň vody
no a potom do pohody
poprajme si zdravia, lásky
na ten NOVÝ ROK
![]()
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Nati
,fakt sa im toto želanie páči ??
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ŠNR všetkým naničmamám
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
aj vam, moja, aj vam tak isto prajeme ![]()
bigmama ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ti muzi fakt nevedia, co sa im ma pacit a co nie. Co uz je len na priapizme prijemne. Ved je to nenormalne bolestive, nehovoriac o tom, ze ho casto sposobuju (okrem nadmerneho sexovania a niektorych liekov) rozne hematologicke ochorenia, ako je leukemia, kosacikovita anemia, alebo traumy miechy a podobne. A vedie to k impotencii + plastika penisu (naozaj sen kazdeho muza
).
Natinka, ty sa fakt nezdas, ty budes alebo nejaka zakeracka, alebo si nemas kde zavesit kabelku.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Najdi si inu obet, mna ignoruj, ak mozem mat tuto skromnou poziadavku dobre?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Daniela prepac, ale to je akoze to trosku utahovanie si? hmm, dost dobre
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
šťastný nový rok všetkým![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Predvcerom ti zostal stat,nevies si s nim rady dat.Ak si s nim viem poradit,mozem sa s nim pobavit?Ak budem mat este chut,mozem ti ho natiahnut?...Tvoj budik
ŠvS ŠveselýSilvester/
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Prajem šťastný Nový rok, nech je plný zdravia , kľudu, porozumenia a krásnych chvíľ s NM.
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Śťastný nový rok všetkým naničmamám aj ich rodinám
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Pripajam sa....ŠNR ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ŠŠŠNNNRRRR nám naničmamkám ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ŠNRRRRRRRRRRRRR
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ja vám všetkým naničmaminám a ich naničrodinám prajem tiež ŠNR !
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
stastny Novy rok aby nam nic nechybalo a vsetkeho dobreho vela bolo ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
a odpočiňte si už troška,
ako táto novoročná myška .
Maja![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Stastny Novy rok
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Tak isto prajem celej NM ŠNR
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ŠNR 2010 všetkým
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Š- šťastný
, šantivý,šťavnatý, šľachetný, špeciálny,
štandardný,športový,štúdiachtivý,štebotavý,škandálny
,šikovný,šetrný,šialený,šteklivý
,štipľavý,
štedrý,
....
N- nový, nádejný, nádherný, nadýchaný, najlepší
, naj......, náladový, napínavý, nápomocný, národný, náruživý
, nástojčivý, nebojácny, nečakaný, neformálny,neobvyklý, nemravný
, neoceniteľný, neočakávaný, neohrozený,neodolateľný, nepopísateľný, neprekonateľný, nerestný
, neskutočný, nezabudnuteľný, nezbedný, nežný
, novátorský
ROK 2010 vám všetkým praje Andrea
/ vyberte si, aký rôčik by ste mali najradšej pred sebou/
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
dakujeme a prajeme podobne...a ja ako kazdy rok bude chlapom zelat - nech ti tolko stoji, co ti minuly rok visel..

to sa kazdemu paci a je velmo spokojny, ked mu to zelam, ale fakt neviem preco...ze by im moc visel cez rok???