Dievčatá, toto mi dnes poslal známy. Nasmiala som sa ako už dávno nie a trochu si pospomínala na staré dobré časy - na svoje detstvo a mladosť. Zaspomínajte si aj vy. Niektorým to určite nebude nič hovoriť, ale sú tu aj skôr narodené a je to super. http://www.projekt-spad.cz/v3/CZ/mapa/dum/zvonky/vytah/vevytahu/index.h…
Pekný deň.
ano je to super hoci som na skoleni presla som vsetky dostupne pochodia...ako by som bola v panelaku kde som byvala ked som mala 5 rokov![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Jééééj, to sa niekto s tou stránkou krásne vyhral! Perfektnéééé
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
to je súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúper
rofl)
to som sa dobre zasmiala
rofl)
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Tak to je ozaj bombove a dik že aj nam si dopriala si takto zaspominat na časy mladi , Super
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Tak to je ozaj bombove a dik že aj nam si dopriala si takto zaspominat na časy mladi , Super
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Janulienka, SUPER
dik za velky kus dobrej nalady![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Supééééér
sme še pobaviľi
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
To je paráda.
Taký televízor sme mali aj my doma.
. Pamätám si aj na Televízny klub mladých. Minule sme sa o tom práve s manželom rozprávali.To boli časy. Krása.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
janulienka prosim ta poslala by si mi tento link na mail cez kontakt ? ja neviem ako sa to robi
,teda skusala som a nejde mi to....chcela by som ho velmi poslat sestre ta je sama vo Svajciarsku,nech sa potesi
dakujem ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
inak je to super ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
poslala som ti to, prišlo to?
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
ano dakujem janulienka,az teraz som mala cas sadnut k pocitacu,tak prepac ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
senzacne
![]()
Eva ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
tolko dobrej nalady, na nezaplatenie ![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
perfektnéé
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Super
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
jesssssissssss maaaaarja tak toto je vazne dobreeee
