Ahojte,
zmeny v živote priniesli aj zmneu nicku tu na nanicmame. Najskôr sa mi zmenil stav z bezdetnej na tehotnú, časom sa zmení stav slobodná na stav vydatá, takže nick PETAKA vymienam za nick PETRONELA, to len tak , aby ste ma nehladali niekde inde
. prajeme pekny den
hm....manny ...a nechystala si pre petaku masíčko na stretko ?...
...no nič- veď priveď .....
![]()
a pre petronelu : všetko dobréééééééééé
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ano, chystala a to masíčko aj príde![]()
Len som si trochu pomýlila nic petusi a retaky![]()
Ale to snád nevadí, oni vedia o kom o čom![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
OK, tak je to v poriadku, prajem všetko dobréééé![]()
Denisa![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Registrujeme Peti